Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásos depressziót hogy...

Szorongásos depressziót hogy lehet legyőzni?

Figyelt kérdés
Elég hosszú ideje van már, és úgy döntöttem segítséget kérek, hogyan kezdjem? 19/l

2019. okt. 28. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Agykontroll
2019. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálom elhesegetni a gondolatokat, de a szorongás nem múlik el a depresszió meg mintha már a személyiségem része lenne.
2019. okt. 28. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Fordulj szakemberhez.
2019. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kösz.
2019. okt. 28. 23:27
 5/8 anonim válasza:
100%

Nekem is volt nálam kb 17 évesen elmúlt persze néha kicsit előjön


Szerintem keress valamit ami leköt pl.: festés vagy olvasás vagy valamin kreatív dolgot ami érdekel az kicsit eltereli a gondolataidat.


Nekem annyi szerencsém volt hogy voltak olyan emberek akik barátkozni akartak velem én meg viszonoztam pedig ilyen állapotban elég nehéz szocializálódni ezért nehéz kapcsolatokat kialakítani főleg kezdeményezni szóval szerintem barátok jelenléte is segíthet.


20/F

2019. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem már évek óta van. 12 éves korom óta vagy előbb.Nevelőszuleimmel nincs jó kapcsolatom, apám öngyilkos lett, anyukám meghalt. Genetikai oka is lehet depressziónak. Barátkozni szoktam, meg azt csinálni amit szeretek (ha van olyan)

, fáradt vagyok, nehéz rávenni magam, és kevés dolog tud érdekelni.

Szociális fóbiám is van. Megfelelési kényszer, mindig rossz gondolataim vannak...

2019. okt. 29. 00:00
 7/8 anonim válasza:
80%

Nálam szerintem genetikai mert anyámnak is vannak hasonló problémái és velem nem történtek ekkora traumák


(Az előző voltam)

2019. okt. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedves vagy.
2020. aug. 24. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!