Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak már teljesen ki...

Mit csináljak már teljesen ki vagyok?

Figyelt kérdés

Elöször szögezzük le hogy nem sajnáltatom magam csak tanácsot kérek!!!!


Már évek óta depresszióba szenvedek voltam rengetek orvosnál szettem gyógyszereket, a Xanaxra rá is szoktam de már semmi nem jó csak a Xanaxba érzek megnyugvást. Dolgozni se bírok, járok de nem megy (eladó vagyok és ott is a sok ember már ki készít). Nagyon olyan az egész napom mintha végig egy fekete felhö kisérne. Mit csináljak? Szerekhez nem akarok nyúlni elég nekem a Xan az is sok😩

Valaki van hasonló helyzetbe? Ha igen te mit csinálsz? A rendes válaszokat köszi!


2019. nov. 2. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Léböjtkúrázz 5 napig és megszűnik a depressziód!


A böjt a legjobb gyógyszer - tapasztalat!

2019. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig is megtanulhatnál írni!!!
2019. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sorry, most nem az írással vagyok el foglalva.
2019. nov. 2. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Környezetváltozás?Pl másik munkahely,a szobádat rendezd át,keress valami hobbit,sportolj,olvass,tanulj nyelvet vagy szakmát.
2019. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valami hobbit tényleg el kéne kezdenem. Jó lenne más szakma csak így 12 órázás mellett húzós lenne. De köszi a válaszod a hobbit meg fogadom😃
2019. nov. 2. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az orvosoddal, más gyógyszer kell!
2019. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok, mint hobbi és környezet változás a tüneteket csökkenthetik ugyan, de az alapproblémát nem fogják megszüntetni. Ami a depresszió. Ez egy mentális betegség, amihez két dolog kell: Pszichoterápia, és megfelelően beállìtott gyógyszerek.
2019. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!