Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Utálom a részegeket.

Ez normális? Utálom a részegeket.

Figyelt kérdés

Utálom a részegeket, nem is tudom leírni mennyire. Utálom, ha a környezetemben valaki iszik és jópofizik össze-vissza, azt hiszi, mennyire vicces. Ha ilyen ember van mellettem, úgy érzem, én diliztem be. Ilyenkor legszívesebben szét tudnék törni mindent a környezetemben, de mivel nem akarok semmit tönkretenni, inkább magamat csapkodom a földhöz, ütöm a falat, vagdosom magam, stb. Nem megyek ilyen társaságba, csak sajnos itthon isznak a szüleim (nem állandóan, de akkor is), és muszáj elviselnem. Akik alkoholt fogyasztanak, nem képesek felfogni a csöpp agyacskájukkal, hogy hagyjál már békén te undorító mocskos részeg, és nem lehet előlük menekülni se.

18/l


2010. júl. 17. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
én nem iszok alkoholt, bár nem azért mert antialkesz vok... lehet ha te is innál egy picit (csak mértékkel, épp hogy csak feloldódj) akkor te is poénosnak tartanád azokat a dolgokat amik akkor születnek :)
2010. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
szerintem nem normális, hanem beteges, már ahogy leírtad...fordulj orvoshoz, ha egy ilyen kis apróságtól ennyire kiborulsz
2010. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igenis normális. Én is gyűlölöm őket, meg is van rá az okom. Az anyám és az apám is iszik, tegnap is megkaptam a magamét. Van egy unokabátyám, akit egyszer láttam eddig egész életemben, akkor is részeg volt és rendesen letaperolt.. Bármilyen osztálykiránduláson voltam, ott is borzalmasan éreztem magam a sok idióta miatt, mert az egyik velem akart aludni, a másik rámájult, a harmadik meg csak simán tette a szépet, szóval nincsenek túl jó emlékeim az alkoholról.
2010. júl. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is gyűlölöm őket, mondjuk nekem megvan a saját rossz tapasztalatom (ex-barát)... ha neked is van ilyen, akár szüők, stb, akkor teljesen normális... a becsípett emberekkel mondjuk nekem személyesen nincs problémám, de amikor pl az anyósom iszik, esküszöm, hogy meg tudnám ütni és üvölteni, hogy "inkább szedd rendbe az életed te mocskos alkoholista, senki sem fog sajnálni, mert te elbasztad az egészet!!!" most is a párommal vetet fel hitelt, stb.... na az ilyenre mondom, hogy VESZTES.... mindeg, bocs, nem ide tartozik, csak kiborultam :) A lényeg, kedves Kérdező: Nem, ez teljesen normális.
2010. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!Kicsit megkésve válaszolok a dátumot nézve:D.De muszáj leírnom a véleményemet.Szerintem teljesen normális az , ahogyan érzel.Én épp most kerestem rá a google-n hátha találok valami oldalt, ahol ezt a témát boncolgatják.a részegek nyálcsorgató, büdös, zombik!!!!(bocs a drasztikus kifejezésért)Vesztesek!!!Én is utálom őket!!Ráadásul ha látok egy részeget, úgy érzem elszippantja az energiám.Az gáz, ha a szüleid isznak.Ha van rá anyagi keret szerintem költözz el, ha nincs hát akkor muszáj elviselni őket...:( :( .És szerintem ne igyál, mert szar, és ha hajlamod van rá függővé válhatsz tőle, és elba..hatod az életed elég rendesen...:( :(
2011. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!