Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség alakulhatott...

Milyen betegség alakulhatott ki nálam? Hetek óta rettegek.

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja költöztünk be a házba, amit vettünk,nagyon rég nem lakott benne senki, csak újítgatták folyamatosan.

Az első pár napban minden oké volt, majd az egyik éjszaka volt egy borzalmas rémálmom,kb. mint egy démonüzős film. Nagyon rég nem láttam horrort! Úgyhogy fogalmam nincs, hogy kerülhetett, akkor éjszaka ez az egész elő. Másnap már azon gondolkoztam, hogy valami van a házban! És biztos az a valami akar az álmaimon keresztül kapcsolatba lépni velem.

Annyira úrrá lett rajtam ez az egész, hogy pár napja már alakokat is látok a szemem sarkából folyton, próbálom meggyőzni magam, hogy biztos ez a sok LED fény körülöttem, próbálok fizikai magyarázatot találni, de már semmi sem nyugtat. Mindig látok alakokat. Félek, és ki akarok ebből mászni. Már a gyógyszertárba is voltam különböző vénynélküli nyugtató hatású készítményekért, de csak ideig - óráig volt hatásos.

Már most nagyom rossz, folyton csak nézek magam köré, hogy mit vehetek éppen észre.

A legrosszabb, hogy így a két kis gyerekemre sem tudok kellőképp oda figyelni, nem tudok velük foglalkozni, felemészt ez az egész. A táltos szerint a vízereken kívül itt más rossz nincs, viszont nem hiszem el neki, mert én érzem. Gyertyát gyújtok mindennap. Mondtam nekem olyat, hogy ez képesség, ennek örülni kell.

Badarság, szerintem szellemek nincsennek, de valamiért a képzeletem még is megszüli őket, és a gondolataim is folyton itt vannak. Egésznap egyedül vagyok a gyerekekkel, és már most k*rvára kellemetlen, hogy egyre kevesebb a türelmem, sírok félelmemben sokszor és kérem ezeket az alakokat, hogy hagyjanak békén.

Itt ebbe a városnak nevezett valamiben, csak 18.-ei hétvégén lesz pszichológus, de oda is ki tudja mikorra kapok időpontot. Senkivel nem tudom kibeszélni, a férjemnek már kezd tele lenni ezzel a hócipője múltkor már nekem is esett, hogy fejezzem már be, mert elege van.

Én el akarom takarítani ezeket a dolgokat magamból, próbálom lefoglalni magam. Sokszor megfogom a két gyereket és menekülök innen, de ami eddig menedék volt, most már az sem az, mert oda is képzelek dolgokat...

Jó lenne, ha esetleg valami szakember, vagy akinek már volt hasonló élménye leírná tapasztalatait. Vagy, hogy egyáltalán mi lehet ez, miért alakult ez így ki nálam. Nem akarok megőrülni!!!


2019. nov. 8. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj horrorfilmet nézz ahhoz hogy ahhoz kapcsolódó rémálmod legyen. Az új ház miatt te egyből arra gondoltál hogy biztos van a házban igazából is szellem és ha egyszer az ember bebeszél magának valamit az tényleg nagyon élethűnek fog hatni.

Nekem ez nem szellemekkel hanem halálfélelemmel nyílvánult meg, pedig minden orvosi eredményem jó volt.

Igazából nálam az idő volt ami segített(bár néha most is hajlamos vagyok eltúlozni dolgokat)

A pszichológushoz menj el amikor tudsz hátha segít az is.

Nézz sok vígjátékot, foglalkozz a gyerekeiddel. Ha eszedbe jut ez a dolog akkor ne pánikba ess hanem tereld el a gondolataidat.

Hidd el ha lenne ott valami akkor már nagyobb jelet is adott volna mint 1 álom :)

A férjednek meg inkább támogatnia kellene, nem tudja milyen nehéz az amikor az ember kB pánikban él :/

2019. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj már meg is formázom őket, és tuti a gondolataim!!! De akárhogy próbálom, már pedig hidd el, hogy minden erőmmel azon vagyok, hogy szabaduljak ettől az egésztől, de valahogy még is bekusznak a gondolataimba, aztán még halucinálok is.

Nagyon durva dolog ez. :(

2019. nov. 8. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiaterhez, nem kell megvárnod a havi egy alkalmat, ha problémád van (márpedig a tiéd akut, kezeletlen probléma), akkor a háziorvosod adhat azonnali beutalót pszichiaterhez (nem pszichologushoz).
2019. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt helyben sajnos nincs állandó se pszichológua, se más. Viszont nem messze van kórház, ahol talán pszichiáter is. Hétfőn meglátogatom a házi orvosom, remélem komolyan fog venni. :( félek attól is hogy totál hibbantnak néznek, lényegében már biztos az is vagyok,de nem tudom eldönteni. Viszont azt belátom, orvosi segítségre szorulok.
2019. nov. 8. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább belátod hogy képzeled és kell segítség :)
2019. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Onnan jöttem rá, hogy betegség, hogy próbáltam laikusként gondolni erre az egészre. Sosem láttam szellemet, az ismerőseim körében sem hallottam sosem ilyesmiről. Jön a csattanó, amihelyst megemlítettem bárkinek, mindenki rá drukkolt, hogy igen is vannak, nekik már volt tapasztalatuk. Egyetlen egy ember mondta azt, hogy bár hizz a szellem világban, ő két házát is meg tisztíttatott, de a végén arra jött rá, hogy leelennőrizni nem tudja, hogy tényleg volt e ott más is a rossz gondolatokon kívül, viszont mikor megtörtént a tisztítás máshogy gondolkozott, és végül is belátta, hogy az elme inkább, ami gyötri az embert ilyen esetben, és a tudat.

A másik, hogy a rossz álom után azzal próbáltam nyugtatni magam, hogy nincs itt semmi, hogy míg nem találkozom eggyel, addig nincs mitől félni. Aztán, addig-addig voltam ebbe a gondolatba benne, hogy rittig elkezdtem árnyakat látni. Szóval mindent, amit hallottam másoktól , amit gondoltam bejött. Mert megteremtem magamnak, de ezt én hiába tudom!

Egyszer csak jön egy löket, félelem, és arra gondolok, hogy megint itt vannak.

Kis időre eltűnnel, majd vissza jönnek zaklatni.

De ez is azért alakulhatott ki így, merr egy ismerősöm azt mondta, hogy náluk is van szellem, ami jó szándékú, el tűnik, majd vissza jön.

Egyértelmű, hogy mindent beképzelek, mindent lement az agyam, és létrehozza.

2019. nov. 9. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!