Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongásgátló kezdetekben...

A szorongásgátló kezdetekben miért okoz rosszabb közérzetet, mint az előtt, hogy el kezdte valaki szedni?

Figyelt kérdés

Cipralexet írt fel a doki azt mondta, hogy 2-3 hétig arra számítsak, hogy nem lesz javulás sőt lehet még rosszabbul is fogom érezni magam. De, hogy ez változó, mert van akinek 3 hónap is lehet, de emiatt nem kell kétségbe esni, ha 2 hét után még nem érzem magam jobban.


Most akkor ez, hogy van? Én pont, hogy azért kezdtem el a gyógyszert szedni, hogy bírjam folytatni az életemet normálisan erre lehet még rosszabb lesz és csak negyed év múlva lehetek újra átlagos ember?



2019. nov. 10. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Most te komolyan írsz ilyen baromságot? Ha egyszer ez a gyógyszer hatásmechanizmusa, akkor ezt is köszönettel el kell fogadni. Ha neked ez nem megfelelő, menjél imádkozni a templomba.

És még hozzáteszem neked: nagyon örülj neki, ha negyed év alatt, ezzel a gyógyszeres kezeléssel, úgymond normális ember lehetsz még egyszer. Mert az is lehet, hogy 5 év múlva sem...

2019. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha te megállapítottad azt interneten keresztül, 6 sorból, hogy milyen szinten, milyen problémával küzdök akkor bizonyára te vagy az országban a legjobb látnok/orvos, szakember.


Én járok pszichológushoz, és most mentem el pszichiáterhez is, mert úgy éreztem mindkettőre szükségem van, hogy tudjak változtatni.


Az arrogáns szövegedből viszont az szűrhető le, hogy neked sokkal nagyobb szükséges volna külső segítségre, mint amennyire nekem volt/van.


Ettől függetlenül köszönöm a hozzászólásodat.

2019. nov. 10. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Mellékesen igazad van. Tényleg negyon berágtam valamire. Kár volt. Attól függetlenül a gyógyszere így hat, ahogy az orvos leírta. Ráadásul ez a jobbik eset. A rosszabbik az, amikor nem hat sehogy. Az a legrosszabb. A többi úgy igaz ahogy leírtam. És bocsáss meg...
2019. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek mellé nyugtatót kell szedni az első pár hónapban. És még így is azt ajánlom, hogy egy nyugisabb időszakban kezd el szedni, mert tényleg rázós az eleje, melóhelyen vagy suliban nem lehet csak úgy 1 órát félrevonulni.
2019. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!