Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Floxet (fluoxetin) szedése...

Floxet (fluoxetin) szedése miatt képtelen vagyok aludni. Ez a későbbiekben elmúlik?

Figyelt kérdés

2019. nov. 11. 02:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem valószínű. Szoktak melé altatót kiírni.
2019. nov. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A fenébe, pedig hat a gyógyszer. Direkt nem addiktív, orvos Frontint írt ki mellé rövid időre, első két hétre. Utána is kell valami altató, amire rászokhatok? Altatót is két hétig ajánlott maximum.. Tervben van 20-ról 60mg emelés, na de így...
2019. nov. 11. 03:37
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Szexuális problémaid nincsenek tőle?
2019. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Férfiként erősebb merevedés, viszont nehezebb/lassúbb orgazmus. Az érdekelne, hogy másnak is van alvásproblémája? 13.napja szedem
2019. nov. 13. 04:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem fog elmúlni. A helyes nem az altató felírása, hanem más hatóanyagú gyógyszer adása lenne.
2019. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

5

A hatás a hatóanyag következménye, más hatóanyagú gyógyszertől lehet hatás sincs vagy van mellékhatása is ugyanez. Ennek ez a mellékhatása. Altató nélkül valószínűleg nem tudsz aludni.

2019. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egy napig nem szedtem, tudtam aludni. Lehet elsőre 10mg kellene nem 20mg. Orvos szerint elmúlik, altatót nem írt fel tegnapelőtt, azt mondta xanax/frontin is hasonló. Azt gondolja 0,25mg elég az alváshoz, úgy vettem észre kezdő xanaxosként, hogy 0,25 csak kicsit kábít, de nem alatt, ugyanez 0,5 el, csak ilyenkor könnyebben lehet virrasztani. 1mg kell 7 óra alváshoz, aminek minősége nem ugyanolyan. Holnap döntöm el, hogy szedem e tovább még próbaképp vagy felhagyok vele. 3 hét után még vissza lehet csinálni az egészet, anélkül, hogy a frontinra rakattannék. Állítólag csak úgy abbahagyni is veszélyes. Az összes SSRInek ez lehet a valószínűsíthető mellékhatása, illetve hízlal a többi. 10mg pedig szerintem a pozitív hatásokra, depresszióra nem elég.
2019. nov. 13. 19:43
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak egy napot hagytam ki, hiszen tudjuk, hogy a szervezetből lassan ürül ki. Ezért lehet remény arra, hogy később talán elmúlik
2019. nov. 13. 19:47
 9/14 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy altatót komolyabb depresszió esetén öngyilkosság veszélye miatt nem adható ki. Rivortillal, Frontinnel nehezebb lenne. Mondtam a dokinak, hogy magas épületekben gondolkodom, nem gyógyszereken. Gondolom a balhét nem akarja elvinni biztos ami biztos.
2019. nov. 13. 21:24
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"Az összes SSRInek ez lehet a valószínűsíthető mellékhatása"


Mikorra rászoksz az ssrikre kiiktatja bizomyos receptorokat az agyadban és utánna már nélküle nem leszel meg.


Nem javaslom rivotrilt,elég durva.


A modern Altatóktól soha nem halsz meg,barmság!!

2019. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!