Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatással van a csecsemő...

Milyen hatással van a csecsemő-anya kapcsolat későbbiekben, felnőttkorban a párkapcsolat kialakítában?

Figyelt kérdés

Nem vágyom párkapcsolatra. Évek óta egyedül élek és szeretem ezt a helyzetet. A környezetem szerint ez a abnormális.


32/N


2019. okt. 25. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne abnormális? Ha te így érzed teljesnek magad, semmi gond. Nem az ő életük, hanem a tied.
2019. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológiát végeztem , allitólag ha jól szereti az anya a gyereket , az megtanulja , hogy ö fontos és számit , szerethetö .

A biztonsagos kötödes fogalma innen ered , amikor a gyerek mer bizni a anyában . Allitólag ez az elsödleges minta a kapcsolatokra

De szerintem nincs sok hatással

2019. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletben meghatározó, de azért nem mindenkinél egyformán. Nálam sajnos igaznak bizonyult, ugyan voltak kapcsolataim, de egyik sem volt az igazi. Idősebb koromra ezért egyedül maradtam és gyereket sem szültem (nem is akartam).
2019. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!