Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyi ideig szedett Xanax...

Ennyi ideig szedett Xanax bajt okozhat?

Figyelt kérdés
Kicsivel tobb, mint egy eve szedek be napi egy szem 0,25os Xanaxot az antidepresszans melle, este elalvas elott. A doki soha nem szolt, kerdes nelkul felirta mindig az uj adag antidepi melle. Viszont en kicsit aggodok, hogy ez nem sok kicsit? Az adagot soha nem emeltem egy nap sem, mindig 0,25 volt a napi adag. Nehez lesz letenni? Most akarok szolni a dokinak, hogy szerintem eleg volt ezekbol a szerekbol ennyi.
2019. nov. 12. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom mi a sok? A napi 3x2 gr... Nem a 0.25... kb par het alatt le lehet tenni. 1 hetig 3/4 szem, utana 1 hetig fel, majd nyegyed, aztan mar csak 3 naponta veszel be egy negyedet es utna ennyi. Ekkora mennyiseget elhagyni gyerekjatek.
2019. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!