Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax, Frontin okozhat haspuff...

Xanax, Frontin okozhat haspuffadást? Vagy hízást?

Figyelt kérdés
Jó ideje szedem ezt a vackot. Kb.20 kg jött rám azóta. De mostanában kifejezetten érzem miután beveszem, hogy puffad a gyomrom, ha nem eszek semmit, akkor is. Úgy nézek ki mintha 9 hónapos terhes lennék. Tudom, hogy nem jó sokáig szedni , de a menopauza nagyon előhozta a szorongásomat, ami eddig is volt. Csak most még inkabb szorongok. Mindentől.
2019. márc. 17. 05:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2019. márc. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos okozhat.Menopauzás tünetekre vannak természetes szerek is, ilyen mellékhatások nélkül.Vagy például szedhetnéd a frontit csak alkalmilag is,amikor tényleg nagyon szorongsz.
2019. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Okozhat, de én azt is észrevettem, hogy valamennyire étvágyat csinal, maga a gyógyszer nem hizlal, hanem többet eszel, nem ide tartozik de vigyázz vele mert könnyű raszokni, én napi 0,5 Max 0,75 szedek belőle.
2019. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sokat szedek. Próbálom csökkenteni, de nem megy . Napi 3mg simán elfogy. Valóban ètvágyat csinál. Már az antidepresszánson is gondolkodtam. A háziorvosom is ajánlja, hogy irassak fel azt. Attól ha jót írnak ki, fogyni is lehet és a szorongásom is megszünne. Valamiért még is félek tőle.
2019. márc. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!