Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok nevetni?

Miért nem tudok nevetni?

Figyelt kérdés
21,fiú. Egy elég nagy szociális gondom van. Mindenki nevet, viccelődik a való életben és az interneten is, ha még kényszerből akkor is.. Én velem valami gond történt. Tavaly még ezt nem vettem észre és kb. most márciustól szinte egyáltalán nem tudok nevetni, kényszerből sem. Nekem ez nagy problémát jelent, mivel valaki viccet mesél vagy hülyéskedik és nem tudok nevetni. Ha meg próbálok nevetni, akkor rezegni kezd az arcom. Depresszió lenne, vagy nem értem mitől lehet. Barátaim mind tudnak nevetni.. a gondolkodásom is más lett és ez, hogy nem tudok nevetni nagy problémát jelent nekem az életben. Látni lehet, hogy a barátaim és a szüleim is észreveszik ezt a problémát.. Segítsetek kérlek! Mi lehet ez?

2019. nov. 12. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak más a humorérzéked egyszerűen. Engem sem nevetettnek meg a viccek. Nagyon ritka mikor szívből tudok nevetni valamin. Nem feltétlenül probléma szerintem.
2019. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán csak sok a gondod mostanában, amik alapból lerontják a hangulatodat. Akinek épp sok a gondja, az nem nagyon tud nevetni. Nálam is sokszor van ilyen és valami nagyon ütős poén kell hogy ilyenkor elnevessem magam.
2019. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!