Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális nevetni...

Mennyire normális nevetni tragikus dolgokon?

Figyelt kérdés

Sajnos hajlamom van arra, hogy nevessek, amikor valakivel valami rossz történik. Pl temetésen, vagy ha valaki megbotlik, vagy amikor hallottam, hogy valaki feldarabolta az apját és kipukkadtam. De nem azért mert nem sajnálom, hanem csak abszurd vagy nehezen dolgozom fel.

Csak néha olyan fura, mintha egy jót nevetnék azon, hogy valaki kitöri a lábat. Ez normális?

Sokan mondják, hogy van ilyen nevetési ingerük ilyenkor


2019. okt. 4. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Én meg szoktam nevetni más halálán.


Egy bipoláris.

2019. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Némely embereknél teljesen normális ez a fajta reakció, mert valamiért máshogy nem tudják lereagálni az eseményt. Hogy ez miért van, fogalmam sincs.
2019. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ettől még nem lesz pszichopata az ember, hiszen nagyon együttérző vagyok és sajnálom is, csak valamiért így reagálok.
2019. okt. 4. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem mondanám normálisnak, hogy azon nevetsz ha valaki kitöri a lábát. Valami zavar van az áramkörökben..
2019. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Furi, néha nálam is van ilyen és bánt utána dolog. Talán ez valami tudalatti dolog, mert így tudjuk feldolgozni. Remélem nem beteges.
2019. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valoszínűleg ez egy védekező vagy elháríto reakcio.

Nem tudod elfogadni, megrémít és így hárítod ezt az érzést.

2019. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nagyapám temetésén amikor a pap elejtette a bibliát és kifújta belőle a lapokat szél, majdnem felröhögtem. Könnyeztem, de nem a bánat miatt.

Amikor az emberek csetlenek-botlanak én is felröhögök. De magamat is kinevetem ha elesek.

Nem vagy egyedül kérdező no stressz.

2019. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van olyan mondás, hogy:

Nem tudja, sírjon-e, vagy nevessen.

De lehet, hogy másként működsz egy kicsit, mint a legtöbb ember.

Beilleszkedés, kommunikáció hogy megy?

Mennyire vagy kényszeres?

2019. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!