Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A magyar zárt osztályokon...

A magyar zárt osztályokon vannak olyan elmebetegek akik egész nap csak megkötözve lehetnek mert ha kiszabadulnának akkor akár mészárlást is csinálnának?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 22:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Én voltam már látogati elmegyógyintézetben,mert az öcsém súlyos beteg aki hajlamos az öngyilkosságra. Ott egy középkoru pasi mindig kényszerzubbonyban volt mert rátámadt a nővérekre,orvosokra stb. Azt nem tudom gyilkolna-e de volt már rá példa hogy egy injekciós tűt felkapott és azzal támadott.
2019. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Van csoportos látogatási lehetőség ilyen elmegyógyintézetekbe? Mennyibe kerül? Megnéznék egy kényszerzubbonyban lévő elmebeteget de csak a cellájának a rácsa mögül. Nem mennék be hozzá.

A filmek miatt kezdett el érdekelni főleg a téma!

2019. nov. 13. 22:09
 3/27 anonim ***** válasza:
98%

Ugye azt vágod, hogy ők betegek, és nem a te élvezetedre tartott cirkuszi attrakciók?

Kívánom, hogy sose alakuljon ki mentális betegséged...

2019. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem cirkusz, meg látványosság, ezek beteg emberek. Nem is értem, hogy képzeled, majd csoportokat szerveznek, hogy "jé, nézzétek, egy beteg ember"?!
2019. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem valószínűleg gyógyszeres kezelést kapnak, hogy ne legyenek olyan agresszívak egész nap, úgyhogy nagyon sok látnivaló nincs. De amúgy sem valami látványosság az ott, betegjogi megfontolások miatt sem engednek be akárkit, inkább csak orvostanhallgatókat, gondolom.
2019. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Hát hogy te mekkora sfej vagy!lehet neked sem ártana egy orvos...
2019. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak a zárt osztályon lekötözött emberek, de csak addig, amíg feltétlenül szükséges. Kényszerzubbonyt én nem láttam, nem hiszem, hogy használnának még ilyet. De szerencsére nem szerveznek "kirándulásokat" ilyen helyekre, úgyhogy erről le kell mondanod. Mondjuk, ha produkálsz egy látványos öngyilkossági kísérletet, akkor simán bekerülhetsz oda, de nem hiszem, hogy élveznéd.
2019. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

1.Nem mehetsz be csak ugy egy csoporttal hogy jöttél bekukkantani és nézni a betegeket. Ez nem állatkert hogy fizetsz és nézelődsz.

2. Nem cellák vannak mint a 100 éves FILMekben hanem kórtermek mint egy kórházban.

3. Nem egy leányálom ott végigmenni hidd el,szörnyű látni a sok beteg embert.

4. A kényszerzubbonyos pasi egész nap nyugtatózva volt és aludt hogy ne kiabáljon és ne verje magát a földhöz, mi nem álltunk oda nézni csak elmentünk az ajtó előtt és láttuk és a nővérke igy mondta el miért van "megkötve" hogy ne ijedjünk meg tőle.

De biztosan nem állnék meg bámulni egy beteg embert,elég szomoru dolog hogy ott kell élniük.

2019. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
7# sajnoa még használnak kényszerzubbonyt mint azt említettem is,illetve ha jól tudom ágyhoz is szíjjazzák akit muszály.
2019. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Te hülye vagy. Ahogy írták, ez nem állatkert vagy cirkusz, hogy fizetsz és nézegetheted őket.
2019. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!