Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szorongas vagy inkabb...

Ez szorongas vagy inkabb hormonalis gond?

Figyelt kérdés
Parom nagyszuleinel voltunk, amikor elkezdtek hohullamaim lenni. Elotte is olyan furan ereztem magam. Olyan kezdodo panikroham szeru volt az erzes, de felalltam, kimentem, kezetmostam hideg vizzel, addigra mar vert a viz, meg mintha izgultam volna. Semmi mas panikrohamra utalo jelem nem volt, csak a feszultseg erzese karban, labban, meg az, hogy rohadt melegem volt. Visszamentem, utana volt meg egy ilyen erosebb hohullam, aztan elkezdtem fazni. Jo persze, rastresszeltem mar a vegen, meg ezen porog az agyam. Szedek antidepit, de elmeletileg autoimmun pajzsmirigy beteg is vagyok, a doki szerint jok az ertekek... Erdemes lenne ujra megnezetni?
2019. nov. 17. 18:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!