Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Friss anyuka vagyok első...

027749100173 kérdése:

Friss anyuka vagyok első gyerekkel! Mit tegyek hogy jobb legyen neki?

Figyelt kérdés
A lányom 15életévét töltötte októberben. Sokat jártunk együtt pszichológushoz meg pszichiáterhez mert az iskolai szituációk szétromboltàk a lelki világát. A pszichiàter azt mondta szükséges a gyógyszeres kezelés mivel állapota elég súlyos. Így mentek évekig (pontosan 2 évig). Augusztusban a lányomra talált a szerelem, eleinte boldog volt majd a 3.hónapban éreztem ahogy visszaesik jobban mint eddig, folyamatosan hallom ahogy az emeleti szobájában sír vagy sikít ez megy már 3.éve. Emellett rengeteg energiaitalt iszik és alig eszik, direkt főzök neki sokszor a kedvencét is hátha könnyebben megeszi de alig. Sokszor fáj a feje és a szíve, megpróbáltam eldugni az energiaitalokat meg elvenni a zsebpénzét (mert abból szokta venni azokat) és reggelente én veszek neki reggelit iskolába amit rendszerint haza is hoz. Naponta vannak érzelmi kitörései ami miatt nem okolom hiszen véleményeim szerint nagyon érzékeny kislány. Kérdésem az hogy mennyi ideig bírhatja az idegrendszere ha ily fiatal illetve hogyan tudnék rajta segíteni

2019. nov. 18. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Friss anyuka 15 éves gyerekkel.... Az klassz 😂😂😂😂

A pszichiáter mit mond?

2019. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Friss anyuka egy 15 évessel, ezt gondold át még 1x. Ha gyógyszeres kezelésre van szükség, akkor az tartsátok be, és a pszichológushoz is járjon rendszeresen.
2019. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3%
Úgy, hogy végre letekeredsz a gyerekedről és HAGYOD élni. Amellett viszed továbbra is a pszichiáterhez, és segíted, hogy meggyógyulhasson.
2019. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!