Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy vegyem rá a hugomat hogy...

Hogy vegyem rá a hugomat hogy mondja el mibaja? Vagy szólaljon meg?

Figyelt kérdés

16 éves tegnaptol egy szót nem szól senkihez. Nem tudom mi baja nekem elszokott mondani mindent, azt is elmondta hogy van barátja anyáék erről nem tudnak. Mikor mondtam neki hogy elmondom anyának hogy van barátja akkor sírt. Én nem akartam hogy sirjon azt hittem arra majd megszólal

Szüleink most dolgoznak, csak ketten vagyunk itthon


2019. nov. 22. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyenek a szülők?


Nekem van egy 4 éves kapcsolatom, rajta kívül még egy sráccal voltam együtt, de mindkettőt vonakodva mondtam el anyámnak.

Tudtam, hogy ő túlságosan is konzervatív e téren, de olyan szinten, hogy szerinte 30 éves kora előtt ne legyen párja az embernek, hanem csak utazgasson, szórakozzon, meg néha menjen el egy férfival moziba. (?)

Persze, hogy a legutolsó dolog az volt, hogy elmondjam, hogy van valakim, és attól különösen óvakodtam, hogy azt megtudja, hogy szexelek is vele.


Nem ismerem a szüleiteket, de ha a hugicád fél a barátjáról beszélni, akkor nyomós oka van rá. Na meg miért mondanád el te a szüleidnek? Tartsd őt tiszteletben. Majd elmondja, amikor készen áll rá - esetleg bátorítsd, biztasd, de ne add ki. Gondolom, te azért tudhatsz róla, mert benned megbízik. A bizalmat ne játszd el...



24/N

2019. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vagytok iskolában???

A húgodnak lehet olyan problémája, amit először egyedül szeretne feldolgozni, átgondolni. Utána majd segítséget kér, ha úgy gondolja. Ne forszírozd, hogy nyíljon meg, ez parancsszóra nem megy.

2019. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit művelt a pasija a húgoddal? Vagy bárki más?


Hagyd egy kicsit egyedül, de mindig figyelj rá. Biztos, hogy valami gáz van vele. És szólj a szüleidnek!

2019. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne akard rávenni. Öleld át, és mondd neki, hogy ha akar róla beszélni, te ott vagy neki, és támogatod, megbízhat benned. Szerintem nem fog sokáig tartani a szótlanság.

Azzal hülyeség volt megfenyegetni, hogy elmondod anyukádnak, hogy van barátja. Vond vissza, ha azt szeretnéd, hogy megbízzon benned.

2019. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ő nem ment suliba én nem akartam egyedül itthon hagyni
2019. nov. 22. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:
És ki fogja igazolni? Ha a szülő, el kell mondani, mi volt a gond, ráadásul anyukád csak kevés órát igazolhat.
2019. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!