Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Ki rúgtak,...

Abajfijfufj kérdése:

Mit csináljak? Ki rúgtak, depresszió, nem tudom hogyan lesz ezután?!?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, két évig jártam egy elitebb gimnáziumba, más városba,időközben meghalt a papám amit képtelen voltam feldolgozni, az átlagon romlott, félévkor meghúztak idegen nyelvből, és egész évben durva rosszul letek gyotortek. Végül a második évemet már nem fejeztem be , képtelen voltam bejárni, ezért kirugtak. Idén új helyen , új lappal kezdhettem, de ev ismetlessel. November elején kirugtak. Még szeptember október körül elkezdtem pszichológushoz Jármi pánik betegség gyanúja miatt,,de csak két alkalommal voltam, a harmadikat kihagytam mert képtelen voltam elmenni. Rá talán két hétre rairtam a pszichologusra hogy iszonyúan sajnálom, mehetnek e újra. Azt írta hogy később megírja az időpontot. Azóta sem írt. Pedig most lehet hogy sokkal jobban szükségem lenne rá, vagy bárkire, mivel depressziós is vagyok,. Amiről hazudtam neki. A családunkban van komoly depresszióban szenvedő,.ezért is nem akartam magamnak beismerni egy ideig. Szégyelltem. De mostmár annyira reménytelennek és sotetnek látok mindent, celtalannak és borusnak, de nem tudom mit tegyek. Elvesztettem mindent. Nincsenek álmaim, terveim, nem tudom ki vagyok és mit akarok, nem tudok meghozni egy alapvető döntést sem. El loktem magamtól a barátomat is, kirugtak az iskolából, nem találok munkát. Nem tudom mit és hogyan csinaljak. Már igazából felkelni sincs erőm reggelente, ha éhes is vagyok nem eszem, mert képtelen vagyok akármit is elkeszitemi. Ráadásul már több mint egy éve hogy utoljára megvagtam magam,most viszont újra elkezdtem, és úgy hat rám mint ha drog lenne, képtelen vagyok leállni vele. Így is faj minden, de nélküle megjobban. Ilyenkor megnyugszom, felszabadulok, és kicsit jobb lesz a hangulatom. Jelenleg most semmi sem oké, de szeretnék attól függetlenül még tanulni, érettségizni és tovább, mert nem vagyok hülye, vagy lusta ,.egyszerűen csak nincs velem minden rendben . De nem tudom hol kezdjem. Van valaki hasonló helyzetben? Esetleg depresszioval küzd valaki? Mi a kiút?
2019. nov. 27. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Hagyd abba a hisztériázást és tanulj meg helyesen írni.
2019. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Írj megint a pszichológusnak, és mondd el neki ezeket.
2019. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Még nagyon fiatal vagy, előtted az élet! Ez pedig nagy lehetőség!
2019. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. Bocsáss meg hogy siettem, és nem szerettem volna semmit kihagyni, te biztos tökéletesen csinálsz mindent. És ez egyáltalán nem hiszti.

2. A pszichológus szarik rám, én alapból nem szeretek segítséget kérni, sőt nem is szoktam, ezért könyörögni sem fogok senkinek egy időpontért.

3. Hát az élet előttem van....na de milyen élet, ha egyáltalán van😐és mi van ha én nem akarom hogy legyen előttem?

2019. nov. 27. 21:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a régi pszichológus nem reagál, akkor próbálj másikhoz menni. Kérj segítséget a háziorvosodtól! Mindenképp szükséged van pszichológusra, de addig is próbáld meg a vagdosást abbahagyni, és rákényszeríteni magad, hogy egyél.
2019. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Pszichológus kell, kérj segítséget akkor másiktól, ha az egyik nem jó vagy nem vallal! Ne hagyd tönkremenni az életedet.


1. válaszoló: Téged agyon kéne verni! A sorstól majd megkapod.

2019. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha valaki nem együttműködő, akkor arra egy szakember feleslegesen vesztegeti az idejét.
2019. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Akkor másik egy pszichológust keress fel, plusz tényleg a háziorvost is.
2019. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5%
Hagyjuk. Ha ez probléma, volna mit írni ide sok embernek. Tanulj, és majd egy 30 év múlva beszéljünk.
2019. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj másik pszichológushoz.


Az életed nem játék, de van kiút - bár sosem egyszerű.

2019. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!