Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha én így tetszem magamnak az...

Ha én így tetszem magamnak az miért baj?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve még voltam 55 kilo is most már csak 47 körül vagyok. Mindenki azt mondja hogy nagyon sovány vagyok és ez nem szép. De én nem tudok mitcsinalni.

Mikor 55 kilo voltam otthon mindig mondták milyen kövér vagyok, az arcom is kerekebb volt, mindig sovány akartam lenni.

Nekem ez így jó ahogy most vagyok tetszek magamnak


2019. nov. 27. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem mind1, hogy 155cmhez vagy ennyi , vagy 165hoz. Meg az sem mind1, hany eves vagy. Egyebkent a 47 kg eleg halvany.
2019. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

153 cm, 40-42 kg

Senki nem piszkál.

Rossz környezetben vagy.

2019. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 26 kilogrammot fogytam 2 éve. Előtte mindenki ugatott, hogy dagadt vagyok, azóta mindenki baszogt, hogy sovány. Döntsd el. Ha te így érzed jól magad, szarj rájuk. :)
2019. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre a kérdésből, hogy nem magadnak tetszel, hanem másoknak akarsz megfelelni. "Mikor 55 kilo voltam otthon mindig mondták milyen kövér vagyok"

Szerintem nem magadnak tetszel, hanem eljutottál oda, hogy megfelelsz mások elvárásainak, és ezzel vagy elégedett.

2019. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van, utolsó válaszoló! Ha te jól érzed magad így mi a frásznak foglalkozol vele?
2019. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

163 cm vagyok és 18 éves leszek

Lany vagyok

2019. nov. 28. 06:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Vedd be a leszarom tablettát. Ne foglalkozz vele ki mit gondol és mond.
2019. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérd meg ezeket az embereket, hogy hagyjanak békén a súlyoddal, és küldd el őket a francba, ha nem teszik.

Az 55 kg nagyon messze van a kövértől. Nem azért baj a 47 kg mert nem szép, hanem mert valszeg nem egészséges. Tudod, hogy van olyan, hogy anorexia, igaz? Nem kéne eljutni odáig.

2019. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En 170 cm-hez vagyok 49 kg, es senki nem szekal vele
2019. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!