Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik erre valamiféle...

Létezik erre valamiféle megnevezés, ha valaki utálja magát visszanézni a videókon?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül örültem, amikor a párom is rábólintott, hogy az esküvőn legyen videós is. Megörökítve a Nagy Nap nemcsak képek formájában... Boldog voltam.

Viszont miután kezünkbe került a videó, én képtelen voltam megnézni. A kis videót még igen, de a több órásat nem szerettem volna.

Egy csomó kép van rólam az Instagramon, de azok általam készített szelfik, amin jól látom ha valami előnyös vagy előnytelen és valamiért nem tudom elfogadni a normális tényeket, hogy pl. génekböl adódóan mindig van egy minimális tokám, vagy előnytelennek látok valamit ha más vesz fel.

Nekem egy külön hangulatnak kell lenni ahhoz, hogy leüljek és megnézzek egy felvételt magamról.

Igaz, van egy kis önbizalom hiányom, de nem akkora, hogy utáljam magam...


2019. nov. 30. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokan nem szeretik magukat fényképen/videón visszanézni, mert előnytelenül látják magukat. Ez néha persze néhány képre igaz is, de azért sok esetben ez csak az ember saját hülyesége.
2019. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Önkritika?
2019. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Így jár az, aki az Instára nem a valóságot tolja fel, aztán meglepődik akkor, amikor nem lehet filterezni, meg 10x felvenni ugyanazt és előbújik a valóság.
2019. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen embert ismerek.

Sőt, olyanokat is, akiknek a visszahallgatott hangjukkal van csak bajuk.


Nem tudom, van-e megnevezés, de nem egyedül vele.

2019. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az embernek él egy kép a fejében saját magáról, a külsejéről, hangjáról, mozgásáról, ami picit eltér attól, mint a valóság. Minél kevesebbet látod magad videón, elkapott pillanatképeken, annál nagyobb lesz az eltérés. És nyilván minél nagyobb az eltérés, annál jobban utálja látni magát az illető felvételeken. Pláne, ha önbizalomhiánya van.
2019. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!