Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok jó szakpszichológust?

Tudtok jó szakpszichológust?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségre van szükségem,már szerintem évek óta küzdök depressziós,szorongásos bajjal, ami időszakonként elmúlik,aztán mindig visszatér.Vagy magától, vagy valami kiváltja,és akkor mintha mélyrepülésbe kerülnék.Az interneten többször szembementem a Borderline zavarral, és komolyan magamat látom az enyhébb változatában (nem csinálok durva dolgokat,inkább befelé örlődöm).Budapesten lakom,és látatlanban is tudok keresni, de azért a pozitív visszajelzést elfogadnám, ha tudtok valakit. Lehetőleg nő legyen.Úgy érzem már nem tudom a jelenlegi állapotommal tovább vonszolni magam, és a fiatal éveim telnek el úgy,hogy későn ébredek rá valójában végigszenvedem az egészet.Előre is köszönöm!.. 23/L

2019. dec. 1. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt mondják, az ember legjobb orvosa önmaga! Lehet, kissé sablonosnak tűnik ez a kijelentés, mégis így van.


Ajánlani nagyon nehéz, mert mindenkinek más módszer jön be, mások az elgondolásai. A kezelésnél a "beteg" és a terapeuta úgy kell, hogy illeszkedjen egymáshoz, mint 2 egymáshoz passzoló puzzle darab.


Hogy kinél érzed ezt, azt nem lehet előre megmondani. Lehet, nem is pszichológus lenne az, akiről kiderül, hogy legjobban tudsz haladni. Lehet, egy hétköznapi ember, lehet egy pszich. Bármi lehet!


A kérdés, te mit akarsz, mit vársz el egy kezeléstől és ki az, aki ezeket meg tudja adni.

2019. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!