Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit tennetek akkor ha a...

Ti mit tennetek akkor ha a parotok ezt valaszolna?

Figyelt kérdés
Osszevesztunk valamelyik nap es aztmondta h exe igy csinalta ugy csinalta..en meg mondtam neki h bocs de nem vagyok az exed ( hozzateszem 2eve meghalt az illeto) es erre o azt valaszolna hogy az a baj hogy nem vagy olyan..
2019. dec. 2. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Kidobnak
2019. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
*m
2019. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Hogy-hogy mit? Elküldeném az anyja pitsájába és ott hagynám. Ez neked kérdés?
2019. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
86%
Ha ezek után vele maradsz magadat minősíted.
2019. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Hogy menjen és keressen egy olyat.


A legszerelmesebb ember is érzi és tudja is, hogy ezt kellene tennie. Ezzel téged alázott, elismert, hogy csak egy pótlék vagy és, hogy nem szeret igazán.

Akármennyire is fáj, el kell zavarni.

2019. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Teljesen kivagyok neki szolgaltatva es o ezzel jo alaposan vissza is el sajnos.Azert tettem igy fel a kerdest nektek h ti mit tennetek mert kivancsi voltam h normalis e az h ezen a beszolasan azota is kivagyok akadva..es kerdezgeti h mivan mibajod van de nem veszi eszre magat..
2019. dec. 2. 11:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom de egyáltalán nem normális ez a férfi. Egy párkapcsolatban a két fél szereti, tiszteli, becsüli egymást, nem pedig ilyen megalázóan beszél vele... Főleg, hogy tudja, hogy ki vagy szolgáltatva neki, ezzel ő visszaél, de pont nem fogja vissza magát, micsoda szemét az ilyen.

Miért vannak nők, akik idáig süllyednek, hogy ennyire kiszolgltatott helyzetbe kerül? Egyáltalán hogyan lehet ilyen helyzetbe kerülni? El nem tudom képzelni! Egy nőnek legyen tartása, munkája, esze.. Különben így jár, mint te, kedves kérdező, kivel úgy bánik a párja, ahogyan a kutyával sem. Edd meg, amit főztél.

2019. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én meguntam, hogy minden pasi az exéről beszél. Azon nyomban otthagynám az ilyen fszfejet. Menjen csak az execskéje után.
2019. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem minden pasi ilyen utolso valaszolo.Csak ez a gyoker.Es igen eszem amit foztem utolso elotti.Igazabol mar felek a reakcioitol h eppen mekkorat fog belemrugni vagy megalazni ha hibazom valamit.Ez van.
2019. dec. 2. 12:46
 10/14 A kérdező kommentje:
Probalok olyan lenni amilyennek o szeretne hogy legyek (csak akkor van minden rendben) de ez sajnos nem mindig megy.Es olyankor jon az alazas anyazas csunyabeszed..
2019. dec. 2. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!