Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichózist diagnosztizáltak...

Pszichózist diagnosztizáltak nálam. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Gyógyszer a megoldás azt mondják más tipusu megoldás nincs erre. Mivel mást gyógyszer nélküli megoldást nem találtam még ezért kénytelen leszek bevenni. Anélküli gyógyulásról nem hallottam még.
2019. aug. 18. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem a kérdést. Azt mondták csak a gyógyszeres kezelés a megoldás, nincs más alternatíva. A pszichózis nem gyerekjáték, hallgass az orvosodra.
2019. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a tüneteket?
2019. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen.Máshogy érzékelem a világot.Sokkal érzékenyebb vagyok kis dolgokra is.Sok mindent magamra veszek.Elvileg van betegség tudatom már.Téveszméim vannak pl volt hogy azt hittem a magnézium pótlás segit elmulasztani ezt.
2019. aug. 18. 23:40
 4/19 A kérdező kommentje:
Deperszonalizáció/realizáció.Energiátlanság,tompultság.Fejemben érzek leginkább egy ponton mintha a külvilágot nem tudnám emiatt érzékelni.
2019. aug. 18. 23:41
 5/19 A kérdező kommentje:
Kognitiv képességek romlása,emlékezés tervezés nehézsége.
2019. aug. 18. 23:42
 6/19 A kérdező kommentje:
Már javulóban vagyok csak az a gond ha ér megint valami stressz nagyobb akkor szétesek mégjobban.
2019. aug. 18. 23:44
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez van és nem diagnosztizáltak pszichózist
2019. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk ez szerintem a depresszió pszichotikus epizódja lehet
2019. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért a szakember csak jobban ért ahhoz, hogy mégis mi lehet a kérdezővel. Butaság lenne másra hallgatni, kérdező. Ha azt mondta, hogy gyógyszeres kezelés kell, akkor az kell. Esetleg, ha bizonytalan vagy, akkor kérd ki egy másik ORVOS szakvéleményét is.
2019. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
en nem hiszem, h mindenben azorvosokra kene hallgatni. foleg ugy, h van amelyik egy hatalmas seggarc es egyaltalan nem szamit neki, ha esetleg csak stresszes vagy. hallottam mar olyat is, hogy valakinek a skizofrenia mult el, illetve nekem is volt mar depresszio alatt hasonlo tunetem. tudod mi segitett? a rendszeres sportolas. elmulasztja a stresszt es a depressziot is. szerintem mielott orvoshoz mennel es magadba tometnel valami hulyeseget kezdj bele 1-2 honapig kiprobalas szinten mondjuk az otthoni edzesbe. sajat tapasztalatom szerint rengeteget segit es a szakemberek is ezt ajanljak (tobbek kozt nekem is doki mondta). ha igy se lesz jobb, akkor keress fel vele egy fizetos pszichiatert, o legalabb becsuletes lesz. ha o is azt mondja, akkor erdemes elgondolkozni rajta
2019. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!