Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bemehetek a barátnőm meglátoga...

Bemehetek a barátnőm meglátogatni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma be került a barátnőm pszichiátriai kezelésre ! 15 éves , azzal fenyegetőzött mindenkinek hogy megöli magát , sajnos nagyon sokat használt drogot mostanában!

Holnap szeretném öt meglátogatni!

Szerintem zárt osztályra került , hisz édesanyja azt mondta hogy elvették tőle a telefont , cigit is mindent..

ilyenkor csinálnak drog tesztet? Meddig tartják maximum bent? És ha zárt osztályra került be engednek hozzá , vagy csak család tagot?

Előre is köszönöm mindenkinek


2019. dec. 2. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem bemehetsz, simán látogatási időben beengednek.

Viszont nem biztos, hogy TE akarod őt úgy látni.

Nagy valószínűséggel egy zombi szintjére le lesz szedálva, megismerni sem nagyon fog.

A környezet, a többi beteg meg egyenesen sokkoló lesz.

2019. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megígértem neki ide kint még hogy meglatogatom !

Ha már a telefonját elvették stb akkor legalább így tudunk beszélni ..

2019. dec. 2. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, megértem. Beengednek látogatási időben, de sokkolni fog amit látsz.
2019. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira leszedálják, nem is valószínű, hogy emlékezik rá, hogy mit ígértél, vagy hogy emlékezni fog rá, hogy meglátogattad... Érdemesebb lenne később, amikor a zárt osztályról már átteszik valahova máshova.
2019. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem zárt osztályon van. Hanem a pszichiátrian így csinálják. Semmivel ne tudjon magában kárt tenni,meg azoknak is elveszik az olyan holmijait akik nem fenyegetőznek öngyilkosságal. Ez házi rend. Egyébként be mehetsz hozzá, de úgy tudom hogy felnőtt koruval. Egyébként nem biztos hogy annyira le szedálják,ha bent tud viselkedni. Esetleg vizsgálják, pszichiáter meg tréningek,tesztek kitöltése és ha az orvos úgy állapitja akkor írnak neki gyógyszert de nem olyan dózisban,hogy ne ismerjen fel és világáról se tudjon
2019. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Attól függ a bent léte,hogy mennyi idő alatt jönnek rá arra hogy valójában milyen mentális betegsége van,illetve a gyógyszer beállítása,és ahogyan reagál a gyógyszerre ha látják,hogy kezd beállni a gyógyszerre akkor haza engedikm ez kb 2 hét általában tehát jó esetben

2019. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!