Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom, hogy szexualitás...

Tudom, hogy szexualitás kategória, de ott rengeteg a troll, és azért kapcsolódik ehhez a ketegóriához is. Nos? (34ff)

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán van totál merevedésem.Neg nem tudom már mondni,hogy mikor volyan,hogy kőkeményen a hasamhoz csapódik erekciósan..talán amikor tizenéves voltam és állandóan a szex járt a fejemben. De most már..és nrm csak mosz hsnem nagyon rég óta nem kívánom a szexet! Inkább otthon megoldom az ágyba magamnak de akkor sincs totál merevedésem. Volt 5 évig egy élettársam. Szerintem részben ezért szakított velem tavaly.. mindig megoldottam nyalással,ujjazással,hogy elélvezzen,de az igazi szex mégis csak a dugás nem?

A lényeg,hogy amikor orálisan kényeztettem,akkor valóban beizgultam és volt merevedésem mert tetszett a finom bársonyos nunija és a még finomabb illata.. szóval olyankor merev állapotom volt valamennyire,és amikor próbáltam a behatolást egyből lekonyult. Egyszerűen nem értem,hogy mi a bajom! Voltm urológusnál is, anatómiailag nincs semmi bajom, elmondtam neki is a problémámat,írt fel liderint,de az sem volt csodaszer! Semmilyen hatása nem volt pedig nem volt olcsó gyógyszer!

Olyan jó lenne szexelni önfeledten,vadul! Alig szexeltem az életemben..egész fiatalságomat csak a munkával,éjszakai műszakokkal töltöttem,csajokat is ezáltal nagy ritkán láttam,nulla ismerkedés.

De ez impotencia kikészít!

Mit tegyek? Ki tudna megoldást adni?


2019. dec. 3. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján ez pszichés gond lesz valószínűleg. Keress fel egy szexuálpszichológust.
2019. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lány létemre én sem kívánom a dolgot. Inkább örülj neki, mert így legalább más dolgokra is tudsz koncentrálni. Fejleszd önmagad, a belső énedet, olvass, gyarapítsd a tudásod. Utazz, gyűjts élményeket, ezáltal tudsz ismerkedni is. Én a helyedben kihasználnám a helyzetet, és ezt az időt magamra forditanám. Hidd el sokkal jobbanfogod magad érezni,mert elfoglalod magad és nem lesz időd ilyeneken gondolkodni. Annyi más dolog van az életben ami örömet okoz! Ez csak egy dolog a sok közül. Nem ettől leszel boldog és megelégedett. Attól leszel ha boldog és tartalmas életet élsz
2019. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,de 35 leszek, és sokkal több műveltséget szereztem mint az átlag.. sok helyen bejártam már.. világ életemben egyedül voltam, volt időm képezni magam,meditálmi stb.. De ember vagyok. 10 hónapja nem éreztem nőt.Hiányzik.
2019. dec. 5. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!