Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem biztos, hogy ez jó kategór...

Nem biztos, hogy ez jó kategória, de mit tudnék kezdeni a nagyon durva hangulatingadozádommal?

Figyelt kérdés
Ha lehet nem szeretnék elmenni pszichológushoz és az anyukám se nagyon tud róla, de nem tudok magamtól semmi olyat ami legalább javítana rajta. Pedig kéne kezdenem vele valamit, mert se én se a környezetem nem viseli ezt el. És elegem van abból, hogy nem tudok kiigazodni magamon. Egyszer nagyon vidám vagyok a következő pillanatban pedig már megint vagdosnám magam ami sajnos néha úgy is lesz és ez néha a semmitől néha meg csak egy apró rossz szótol is lehet. Viszont ha ez így marad akkor teljesen össze fogom omlani. Főleg, hogy ezek mellett egy csomó egyéb lelki problémám van szóval legalább ezzel szeretnék valamit kezdeni, hogy ne az legyen a vége, hogy megölöm magam. Szóval ha valaki tudna valamit, hogy ez ellen mit tegyek azt légyszi írja le..
2018. júl. 16. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a libikóka.A két vége a vidám oldalad az egyik végén, a másikon a magadba zuhanós.De gondolom te túl erősen nyomtad le az egyik végét aztán mikor elmúlt a nagy vidámság,jött az ellentéte,még erősebben.

Hozd egyensúlyba a két végét az érzelmi világodnak.Ehhez elmélyülés szükségeltetik, magadban.Találd meg az okokat;mi okozza a vidámságot, mi az öngyilkos hajlamokat.Lehet hogy mindkettőt ugyanaz.

Az elfogadás és a megbocsátás hatalmas kincs.

2018. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg bocsánatot kérni és megbocsájtani! A környezeteddel csak így tudsz harmóniát teremteni!
2018. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóval küzdök én is, 1hónapja tettem fel ezzel kapcsolatban egy kérdést is.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2018. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi váltotta ki?
2018. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!