Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiknek volt alkoholproblémás...

Akiknek volt alkoholproblémás a családjában! Veletek is van ilyen?

Figyelt kérdés
Anyám sokat ivott. Már 6 éve meghalt, de még mindig szoktam olyanokat álmodni vele, hogy ittas és hülyeségeket csinál én meg veszekszem emiatt vele (valóságban is igy volt). Példa: éjszaka azt álmodtam, hogy szétbonttatta a fürdőszobát, mert rossz volt valami, vagy felújítás miatt. Lényeg, hogy mikor már egy ép négyzetcentiméter sem volt a fürdőben, közölte, hogy nincs pénz rendbehozni és úgy maradt. Általában a lakásban csesz szét valamit, vagy a kaját teszi tönkre (gusztustalan dolgokat csinál. Kotyvaszt). Vagy a macskában tesz kárt véletlenül, mert nem tudja mit csinál. Ezek az álmok nagyon megviselnek. Nagy stresszt okoznak. Ha a valóságban már megbékéltem vele, elengedtem ezeket a dolgokat. Miért jön elő álmomban még mindig? Ez már mindig így marad?.
2019. dec. 4. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Apám 25 éve meghalt, de néha még mindig álmodom vele, hasonlóakat, mint említettél. Szóval idővel ritkulni fognak az ilyen álmok.
2019. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tudatos, racionális gondolkodás szintjén hiába tűnik rendezettnek a dolog, a tudatalattiban megmaradnak az emlékek, a negatív érzelmek, a megmagyarázhatatlanság, a méltánytalan történések és ezek sokszor az ember élete végéig elő-előjönnek, sokszor álomban.
2019. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:(
2019. dec. 4. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!