Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a frontint ki öntöm az...

Ha a frontint ki öntöm az üvegből egy pici cipzáras szövet tartóba, veszít vagy elveszti a hatását?

Figyelt kérdés
Magyarul átöntöm az üvegből valami ruhaanyagba vagy hagyjam inkább benne?
2019. dec. 12. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszíti el a hatását a szövet szütyőben sem. De ha párát kap, elázik, vagy összetörik, akkor nehezebb kezelni. Én meglepődtem, amikor a nadrágzsebembe tablettákat tettem, és port szórtam ki belőle 3 nap múlva. Azért van üvegben, mert az megvédi a párától, elázástól, összetörődéstől.
2019. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A frontin elég törékeny tabletta. A szütyő nem védi az ütődéstől, párától, szennyeződéstől. Valami szilárdabb és jól záródó tartót keress neki. Nekem egy fém lapos dobozkám van, ami elvileg intimbetét diszkrét tárolódoboza lenne, valamelyik betéthez járt ajándékba , mintás.. na én abban gyógyszereket tartok. Van kibontva is benne pár szem és nincs semmi baja. Szóval fém tartóban is lehet.
2019. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!