Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek ilyen mérhetetlen...

Miért érzek ilyen mérhetetlen szomorúsàgot, elmúlàst főleg az esték közeledtével?

Figyelt kérdés

Régóta vagyok depressziós, de a depressziónàl nem inkàbb az üresség érzése jellemző?

Folyton a múlton merengek..de az az érdekes, hogy nem is csak feltétlenül azokon az időkön, amikor boldog voltam, hanem valahogy nekem minden olyan hamar megszépül, az az időszak is, ami rossz volt, még azt is vissza sírom. Röhej..

Előre is köszi.


2019. dec. 14. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy depressziós vagy, nem csak szimplán kicsit melankólikus? A depresszióra ugyanis az jellemző, hogy reggel a legrosszabb, estére viszont javul az állapot (ezt én is így tapasztaltam).
2019. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy depressziós vagy?
2019. dec. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!

Igen, én is így tudom, hogy estére jobb szokott lenni depressziónàl. Pszichológus, pszichiàter àllapította meg.

Azért sajnos sok tünet ràm illik: örömtelenség, öngyilkos gondolatok, stb...

Igen, melankólikus alkat vagyok, nagyon...csak màr nem tudom, mit kezdjek ezzel a nagy szomorúsággal..:(

2019. dec. 14. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!