Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő rászokni a rivotril...

Mennyi idő rászokni a rivotril-ra vagy a xanax-ra?

Figyelt kérdés
Mennyi idő erre a 2 nyugtatóra úgy rászokni hogyha valaki abbahagyja nem csak mentálisan, hanem fizikailag is nagyon rosszul lesz? Ez alatt azt értem hogy remegés, pánikrohamok, depresszió stb.. ehhez mennyit és mennyi ideig kell szedni?

2019. dec. 22. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezzel mit akarsz elérni? Egyébként kiszámíthatatlan, minden embernél más. De ha rám hallgatsz nem teszed, egy életre elrendezed magad.
2019. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2019. dec. 22. 15:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert úgy kérdezed mintha el akarnád érni a remegést stb. Vagy csak nagyon rosszul fogalmaztál.
2019. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom elérni, csak érdekel hogy meddig biztonságos úgy szedni ezeket hogy ne okozzanak idegkárosodást és fizikai tüneteket megvonásnál.
2019. dec. 22. 16:48
 5/11 anonim ***** válasza:
No ezért mondom, hogy nem jól fogalmaztál. Ahogy írtam embere válogatja, én nagyon régen simán letettem 1 év után a Rivotrilt, a Xanax veszélyesebb, ott már van akinél 2-3 hónap után kialakul a függőség. Mindkettőt csak lassan szabad letenni, elhagyni.
2019. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És abban az egy évben minden nap szedted? ha igen mennyit, napi hány mg?
2019. dec. 22. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Napi szinten szedtem, de 15-16 éve volt nem emlékszem a mg-ra. Frontint viszont szedtem 2 éve 2 hónapig, a csúcson 3X0,25 mg-t. Ahogy felépítettem úgy jöttem le róla, semmi bajom nem lett.
2019. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Sok éve szedek rivotrilt, de 2 éve nagyon rászoktam. Nálam már fizikális elvonás is van. Szeretném letenni, de egyedül szinte lehetetlen. Senki ne szokjon rá, mert borzasztó egy 'méreg'.
2019. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Minek letenni? Ha rossz érzés az elvonás, nem lehet az életet végig élni vele? Tudom hogy kreténnek hangzik a gondolat, de aki nem teszi annak lerövidíti az életét vagy okoz valami nagyobb kárt?
2019. dec. 22. 19:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy idő után kialakul a tolerancia, egyre több kell belőle és egyre kevésbe hat. Na ezért nem szabad huzamosabb ideig szedni.
2019. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!