Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szed/szedett valaki ennyi...

Szed/szedett valaki ennyi psziátria gyógyszert egyszerre? 10 mg Stilnox 60 mg Rexetin 200 mg Lamolep 400 mg Kventiax 2 mg Rivotril Tapasztalatokat keresek 18/L

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos sokan vagyunk ennyi gyógyszerre állítva. Én évek óta a következőket szedem: Kventiax 150 mg, Mirtazapin 45 mg, Frontin 0,5 mg, Xanax SR (estére) 1 mg és Stilnox 10 mg. Ezen kívül az évek során volt már mindenféle egyéb kombináció.
2019. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te is fiatal vagy? Az évek soràn nekem is volt màr mindenféle kombinàciò. Az alvàsban neked is csak a Stilnox segìt? Esetleg privàtban leìrod te mikre szeded ezeket (persze én is leìrom)?!
2019. nov. 2. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, én már nem vagyok fiatal. Kb. 36 éves korom óta szedek gyógyszereket, akkor súlyos depresszió miatt, amit aztán bipoláris depresszió váltott fel. Sokszor voltam kórházban, de igazi mániás fázisom csak egyszer volt. Azóta szedek antipszichikumot is a többi mellé. Már nem tudok leállni a gyógyszerekkel, többször megpróbálta, de egy idő után mindig visszaestem. A depresszió, erős szorongás rendszeresen visszatért. A legrosszabb viszont az volt, hogy szinte egyáltalán nem tudtam aludni. A Kventiax és a Mirzaten ezen segített, az altató csak eleinte, most már szinte nincs is hatása. Inkább csak a hajnali ébredéseknél veszem be, mert a többitől este el tudok aludni (de csak 4 órát).
2019. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Yep. Rivo, Olanzapine, Aripiprazol, Lamolep meg most kísérletezzük ki az antidepit, a venlafaxintól sajna szerotonin-szindrómám lett. Bipoláris skizoaffektívre szedem.
2020. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stilnoxot nem. A többi megvolt, ami kérdésben van. Meg amiket a #4 írt, azokon is végigmentem.
2021. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!