Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az emberek általában elítélik...

Az emberek általában elítélik az öngyilkosokat?

Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
El, de feleslegesen, nekik már jobb.
2019. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen
2019. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én nem ítélem el őket. Ebbe a kupac halmazba ami itt van és körül vesz minket,tele értéktelen,érzéketlen,gonosz emberekkel,néha jobban jártak hogy megtették. Én nem tudom megtenni ezért bátornak is nevezem őket.
2019. dec. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
100%
Nekem volt egy barátom, aki öngyilkos lett. A második kísérlete lett befejezett. Ő mondta, hogy vannak olyan helyzetek, amiket sem megoldani, sem elviselni nem lehet. És akkor marad az öngyilkosság. Nagyon sajnálom, rendes fiú volt. De valóban szörnyű helyzetben volt. Isten nyugosztalja!
2019. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
El. De álszent dolog, mert vannak élethelyzetek, ahonnan nincs kiút, nincs megoldás. Csak ugye, aki szerencsés és jól alakul az élete, az fel sem tudja fogni, hogy milyen az, hogy ha rosszul alakulnak a dolgok. Ma lehet jól megy, holnap csődbe megy a cég, ma egészsèges vagy, holnap lehet azt mondják, hogy gyógyíthatatlan betegséged van. Ma lehet van szerető családod, holnap lehet elüti a feleségedet vagy a férjedet az autó, vagy közlekedési balesetben meghal. Csak ugye ezeket fel sem tudja fogni még az ember, amíg fiatal, egészséges, fut a szekér, hogy ez bármikor vàltozhat àm. Én már nem vagyok fiatal, megèltem sok-sok mindent, sok rossz dolgot, így tudom milyen is a valós, nagybetűs èlet.
2019. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos az utolsó három hozzászólóval értek egyet ! Én sem ítélem el őket és igen is nagyon nagy elszántság és bátorság kell hozzá !
2019. dec. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!