Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy követ egy...

Kajó Reni kérdése:

Lehetséges, hogy követ egy vámpír?

Figyelt kérdés
Ez az egész ott kezdődöt,hogy este nem aludtam soha,most se. Amikor csak a vámpírokra gondolok a testemet kirázza a hideg.A szemem színe változik és néha,ha jó kb. mindig kívánom a vért.De csak a sajátomból szoktam inni.És csak hívásban hallani halkan,de nem tudjuk miért. Mert a Dóri BFF emmel beszéltem és ő hallotta. És ez nem kamu!! De még az egyik oszt. társam is ebben van. De ő nem issza a vért. Na de visszatérve a hívásra, olyat mondott,hogy Miért?(szomorúan)meg hosz szeret engem...nagyon furcsa. Tudom beteg és tudom lesznek akik hülyének néznek de ezt én érzem és tudom hogy nem kamuzom be magamnak. Mert ha így lenne akkor az feltűnne másoknak is. Nem hallom,nem látom,de érzem ha itt van mert olyankor hideg lesz a testem. Most is érzem. és nem bánt mert ha akarna ez a vámpír vagy ilyesmi már megtette volna. Kérlek segítsetek! Egy cikk,vagy saját tapasztalat magadról vagy ismerősödről is jó! Nagyon hálás lennék!!

2019. dec. 31. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a tigrisekkel vagyok így.
2019. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Orvosodat keresd fel szépen.
2019. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
93%
Az a helyzet és most ne légy szomorú, vámpírok nem léteznek csak legendákban, könyvekben, filmekben. Nem hiszem és nem tartom logikusnak, hogy téged vámpír követne. A félelem pedig nem követ hanem benned van, te generálod és az hogy nálad vámpírokhoz kapcsolódik az érdeklődésed és a hitrendszered eredménye. Menj el orvoshoz ha már meghatározóvá is mindennapossá vált.
2020. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!