Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a tapasztalatotok a kinezio...

Mi a tapasztalatotok a kineziológusról? (nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Elég súlyos pánikbetegégem és enyhe depresszióm kezelésére kellene.Jobb mint a pszichiáter?Mi a véleményetek róla?Egyszerre mindkettőt lehet?

Előre is köszi a válaszokat!


2010. júl. 20. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mindkettő drága. Enyhe depire az a jó, ha a barátokkal, helyi pappal megbeszéled a dolgaid, eljársz rendesen melózni és keresel egy tisztességes párt.
2010. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

15/L vagyok és családi gondok miatt van...

szval légyszi írjatok,mert már utolsó évben alíg bírtam suliba járni,pedig nem így akarom végezni... :s

2010. júl. 20. 23:25
 3/13 A kérdező kommentje:
főleg pánikbetegség gyógyítássára kelle,mert már nem telik el úgy napomnak a fele,h ne lennék rosszulAkinek vannak róla információi kérem ossza meg
2010. júl. 21. 00:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam kineziológusnál szorongás, pánik miatt, az első kezelés nagyon hatásos volt, mert egy csomó elfojtott érzelem előjött, akkor azt éreztem, hogy segíteni fog, de a többi kezelés már semmit sem használt. Lehettem kb. 8 alkalommal. Nekem ami bevált : teljes életmódváltás: kemény fizikai munka, jóga, sport(futás, úszás, kosárlabda) egyszóval nem az otthon ülök, elvagyok, sajnáltatom magam mentalitás, hanem a tevékeny fizikailag megerőltető dolgok. Nehéz volt rászánni magam, de nagyon megérte.
2010. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pszihiáterhez menj. Mindenképpen. Ő megvizsgál, meghallgatja a panaszodat, és tanácsot ad, és szükség esetén gyógyszert ír fel. Ez a betegség nem gyógyítható másképp. Semmiféle halandzsának ne higgyél. Az sztk-s pszihiátria ingyenes, nem kell hozzá még orvosi beutaló sem. Egyszerűen fel kell hívni telefonon a rendelőt, és időpontot kell kérni tőlük. Ha most elmész, a szünidő végére már gyógyult leszel. Ha pedig nem mész el, talán el sem tudod kezdeni a tanévet, és teljesen tönkremegy az életed. Tehát pszichiáterhez menj, tanácsért.
2010. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi :)

még nyugodtan írhat,akinek van tapasztalata kineziológusról.Már jártam pszichiáterhez 4-5 alkalommal,de nem nagyon használt,azért kérdezem.

2010. júl. 21. 18:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne legyél türelmetlen. Ennél a betegságnél a gyógyszerek pozitív hatása kb 2 hónap múlva kezdődik. Vagy nem jó gyógyszert kaptál, vagy nem szedted rendesen, mert az olyan ciki. Egyszerűen nincs más ut a gyógyuláshoz. De ha van időd, kísérletezz magadon nyugodtan. Neked ugylárszik olyan betegséged van, amit az orvostudomány még nem ismer.

Még egy lehetőség van: nem modtál el öszintén mindent a dokinak, és ő ezért nem tudott jó gyógyszert írni.

2010. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

jah, neki biztos valami egzotikus betegsége van, persze. Nem jelent gyógyulást, ha vki rászokik a nyugtatókra. Ajánlom még egyébként a kövi filmet, csak a gyógyszerkérdésre, nem kifejezetten a pánikbetegségre:


Ujj-függő

(Thumbsucker, 2005)


Justin egy olyan tinédzser, aki még mindig szopja az ujját. Az egyetlen ember, akit ez izgat, az apja, de bármit találjon is ki, semmi sem használ. Marad ugyanúgy a legmagányosabb gyerek a suliban, akinek egyetlen szórakozása, ha bezárkózhat a fürdőszobába és szophatja az ujját. És akkor ott van Justin fogorvosa, egy misztikus hippi figura, aki hipnózis útján próbálja meg Justint leszoktatni az ujjszopásról. Persze az iskola pszichológus sem adja fel, gyógyszereket ír fel a fiúnak, minek következtében Justin nem szopja többé az ujját, sorra nyeri a vitákat, mindenkit lenyűgöz zseniális meglátásaival, csak éppen újabb problémákkal szembesül: anyjával, apjával és a drogfüggőséggel...

2010. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem kaptam gyógyszert.jól is néznénk ki,hogy 15 évesen gyógyszereznek.ebből is látszik,hogy ez Mo.,mert amerikában nem a gyógyszerekkel gyógyítanak.KÉREM CSAK AZ ÍRJON,AKINEK TÉNYLEGESEN VAN TAPASZTALATA KINEZIOLÓGUSRÓL.

KÖSZÖNÖM!

2010. júl. 22. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak üzenem:ha ilyen egyszerű lenne,az már mese lenne!Barátok? Tiszetességes társ?Pf...
2010. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!