Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt tűnik el q...

Mennyi idő alatt tűnik el q szervezetből a zolpidem? (Sanval 5mg)

Figyelt kérdés

Sziasztok az a probléma merült fel hogy immáron második napja vettem be zolpidemet, ám nem igazán altatott be, éjjel 3 4kor alszom el. Viszont a mellékhatásait annál jobban érzem. Ha beveszem, másnap iszonyatosan tompa vagyok, ilyenek történnek hogy elfelejtem melyik az a megálló ahol lerakott egy buszt, illetve eszek egy süteményt TV nézés közben, majd a tányérra nyúlok azután is hogy elfogyott, majd idegesen elkezdem keresni, mert marhára nem emlékszem az utolsó falatra. Komikus a helyzet, tudom, de annál komolyabb is. Most 01.08.-án analízis vizsgát írok és addigra totál nem szeretném hogy ilyen legyek. Lesznek harmadik este elvonási tüneteim? Kiüssem magam egyetlen egy utolsó alkalommal egy másik gyógyszerrel ma este?(Kvetiapin)

Mit tegyek?



2020. jan. 6. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

5mg tol en sem tudtam elaludni. Probalj meg 10mgot. Minel korabban vedd be es akkor talan masnap nem lesznek ezek a tuneteid tole.

Elvileg hamar kiurul a szervezetbol.

2020. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!