Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában nagyon szomorú...

Mostanában nagyon szomorú vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy egy hónapja lehangolt vagyok anyukám is mondta hogy elég szomorúnak látszom, nem tudom pontosan miért, mostanában a testvérem szokott hiányozni mert elváltak a szüleim külön élünk, de nem rég szinte már újra beszélgettünk, de most újra azt érzem hogy távolabb vagyunk egymástól. Egyetlen igazi barátom van akinek elmondhatnám a gondjaim, de nagyon nehezemre esik beszélni az érzéseimről. Elég önbizalom hiányos vagyok már 2 és fél éve folyamatosan érzem hogy egyre kevesebb önbizalmam van. Van hogy fekszem és fogalmam sincs minek élek egyáltalán.

2020. jan. 6. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is volt olyan hogy senkinek sem tudtam elmondani a problémáimat és ez belül feszültséget okozott, aztán gondoltam magamban akkor elmondom a Jóistennek, picit furán hangzik, de csak mondogattam, úgy hogy mégis csak hallja...

Aztán úgy éreztem mintha kérjem segítsen, így kértem..

Ez sokáig ment, de aztán jobban lettem és utána hogy ez az időszak végét ért el is kezdtem imádkozni jobban.

Remélem segít. :)

2020. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anyukádnak se tudsz beszélni róla? Vagy a testvérednek mondani, hogy hiányzik?

Ha huzamosabb ideig rosszul érzed magad, a pszichológus is egy lehetőség.

És hogyhogy minek élsz... Élsz, és kész. Neked kell tartalommal megtölteni. Keress valamit, amit szívesen csinálsz, gyakorold be, az segíthet az önbizalmadon is. :)

2020. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!