Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hat az emberi pszichére...

Hogyan hat az emberi pszichére, ha időközönként szavakkal sértegetik, lenézik, belerúgnak az emberbe?

Figyelt kérdés
Milyen károkat illetve mi lehet ennek a következménye ha sokáig el tart?
2020. jan. 9. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Személyiségfüggő. Ha olyan minta mostani kamaszok, abba is beleroppan ha csúnyán néz rá valaki. Ha erősebb személyiség, akkor vagy lepereg róla, vagy elküldi a pi.csába az illetőt...
2020. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek páncélt növesztenek egy idő után csak vigyázni kell mert ez miatt könnyen magányosokká válhatnak.
2020. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önbizalomvesztés, paranoia, befelé fordulás.
2020. jan. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkire hat, csak aki bivalyerős vízlepergetőnek hiszi magát, az rosszul tudja.

Sajnos pszichopata lehet belőle. Vagy más is. Ebben már nem vagyok járatos, de szerintem a többi betegség inkább gyerek esetében lesz.

2021. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!