Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól magas a...

Antidepresszánstól magas a vérnyomásom. Tapasztalataitok alapján valakinek beállt tőle a normál vérnyomása?

Figyelt kérdés
Brintellix 10mg. 1 hónapja szedem.

2020. jan. 13. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet váltani kell
2020. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem alacsony vérnyomást okozott amikor elkezdtem szedni, igaz paroxetin 20mg volt.
2020. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 CsAnita23 válasza:
Én scippát szedek. Nekem az elején 160as vèrnyomàst csinált.. aztán beâllt
2020. jan. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idő múlva állt be?
2020. márc. 3. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ebből a sok mellékhatásból lett elegem.Nekem a Trittico vitte fel,de abba is hagytam a javaslat ellenére is.Rosszul voltam nagyon tőle.Egy pánikzavaros,betegségfóbiásnak nehéz lehet gyógyszert adni,egy mellékhatástól már sokkot kapok szinte...Nem is szedek semmit,csak gyógynövényes nyugtatót,amik nem olyan erősek,érnek valamit,de viszont nem károsak.
2021. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen típusú gyógynövényeket szedsz? Kapszula tea stb formában? Érdekelne nagyon. Meg a Sedacur forte ami jó nekem de szívesen kísérletezek mással is,ami nem gyógyszer.
2022. jan. 14. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!