Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettenetesen rosszul vagyok...

Rettenetesen rosszul vagyok már napok óta. Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Szédülök, gyenge vagyok, hányingerem van, de vannak jobb órák.

Ez a mai nap viszont borzalmas volt. Délelőtt még nem volt semmi bajom. Aztán ebédnél már elég éhes voltam, de nem volt semmi étvágyam. Émelyegtem és a gyomrom kívánta az ételt, de nem ment le. Aztán nagy nehezen leerőltettem valamit, azóta pedig hullámokban jön rám rosszullét, amikor szédülök, remegek, izzadok, hányingerem van, de olyan hányinger, mint amikor gyomoridegem van, azt érzem, hogy mindjárt hányok, de érzem, hogy nem a gyomrommal van a baj, az kellemesen éhes, de alig bírok enni. Gyenge is vagyok.

Stresszes volt az elmúlt pár nap, de nem éreztem tudatosan azt, hogy ennyire kikészített volna. Szóval nem olyan, mint egy lámpaláz, amikor tudom, hogy izgulok és azért vagyok rosszul. Nem is olyan, mint amikor belelovallom magam valamibe és azon kattogok és tudom, hogy teljesen kikészültem.

Viszont komoly vizsgáim vannak most, de egyik előtt se izgultam halálra magam, tudom, hogy tanultam és úgy vagyok vele, hogy tudom, amit tudok, vagy sikerül vagy ha nem akkor sincs itt a világvége. Majd jövőre. Lazán kezelem az ilyen helyzeteket.

Még annyi, hogy a párommal keveset tudunk együtt lenni, de ez már fennáll fél éve és ha minden jól megy ebben az évben összeköltözünk. De ez se készít ki tudatosan. Csak esetleg ezek a dolgok kijohetnek így tudat alatt?


2020. jan. 14. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
nem hiszem. ott vmi más van ... érdemes kivizsgáltatni magad. ez így pszichésen túl sok minden lehet, de nem igazán passzol semmi konkrétumba.
2020. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérj a körzeti orvostól beutalót labor vizsgálatra. Már abból is sok minden kiderül.
2020. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!