Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerfüggőt csináltak...

Gyógyszerfüggőt csináltak belőlem?

Figyelt kérdés
Citaloprámmal kezdtem, aztán jött a többi: Brintellix, Anafranil, Parnassan, Xanax, Frontin, Rivotril. Ma már ott tartok, hogy bármelyiket is akarnám elhagyni, nem megy, mert elvonási tüneteim vannak. A szorongásom is megmaradt, de most már gyógyszerfüggő is vagyok.

2020. jan. 19. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Ezen miért csodálkozol ? Bizonyára elmondták, hogy meggyógyítani nem tudnak, legfeljebb a kellemetlen tüneteket enyhítik.
2020. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 21 éve szorongok. Én nem veszembe a gyógyszereket. Más meg nem erőlteti belém.


Tehát ki csinált belőled függőt?

2020. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A rendszer hibája mindez. Gyógyszerlobbi. Meg kell nézni a reklámokat, minden második reklám gyógyszerről szól. Az orvosok busás összeget kapnak, ha felírnak bizonyos gyógyszereket. Ezért van az, hogy ahelyett, hogy foglalkozásokkal, terápiákkal segítenék a betegeket, gyógyszerrel tömik őket. Bevenni meg beveszi az ember, mert mégis bízik benne, hogy meggyógyul tőle.
2020. jan. 19. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:
A gyógyszer segíthet elindulni a változtatás útján. Valóban van az az állapot amikor nincs más megoldás. Megváltozik az agy kémiája gyógyszer nélkül is és akkor nem látja az ember a fától az erdőt. Mindenképpen kell terápia. Kineziológust javasolnék, mert ő tudja oldani a traumát, blokkot.
2020. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a gyógyszereket csak fokozatosan, lassan lehet elhagyni. Terápia kell, önkontroll, egy jó orvos.
2020. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Dr. Jan Hnízdil egy előadásában mondta:

Az orvos egy olyan ember, aki gyógszert ír fel, amelyről csak nagyon keveset tud,

olyan betegségekre, melyekről még kevesebbet tud,

embereknek, akikről egyáltalán semmit sem tud.

2020. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos senki nem csinált belőled gyógyszerfüggőt kérdező. Te csináltál magadból. Csak egyszerűbb másokat hibáztatni mint önmagadat. Egyébként orvos vagyok egy csomó betegemnek szoktam javasolni, hogyha sz.rul van feküdjön be pszichiátriára a PSZICHOTERÁPIA miatt. De nem neki semmi baja, de követeli hogy írjak neki valamit...


Megjegyzem amióta dolgozom soha egy fillért nem kaptam gyógyszercégtől. Egyik magyar gyógyszergyár néha tart ingyenes továbbképzést némi termékbemutatóval és kb. ennyi amiben támogat mostanában minket a gyógyszergyár.

2020. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Dr. Jan Hnízdil egy előadásában mondta"


Én meg DR. XY azt írom itt, hogy ez az ürge egy idióta.

2020. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindig más hibája.

Mindig más hibája...

2020. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Ez a munkájuk.
2020. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!