Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet infarktusom volt? Pánik...

Lehet infarktusom volt? Pánik betegnek vagyokdiagnosztizálva, folamatosan szedek rivotrilt, idén tavasszal kezdődtek akkor csináltak roham után ekg-t, de negatív volt, de tegna katam egy újabb rohamot, önkielégítés után.28f

Figyelt kérdés
nagyon félek, tegnap próbáltm abbahagyni a rivo szedését, mert a háziorvosom szerint nem lenne szabad szednem. 0.5 mg 3x. mikor megtudta forogtak a szemei, és majdnem elájult. a pszichiáter csak ezzel tud kezelni, ssri csődöt mondott, aspergeres vagyok. nagyon félek. tegnap egész nap h nem szedtem be őrült feszültséget éreztem, és este önkielégítés után 3x csináltam, le akartam feküdni és arra keltem hogy tiszta feszültség vagyok, izzadok, és félek, fel voltm puffadva, és egy órát böfögtem majd jobban letem és lefeküdtem aludni. addig aludtam is mígnaganyám fel nem keltett folyamatosan hívogatott, arra ideges lettem, és egész nap még éreztem ezt a bódultságot, mamár beszedtem a gyógyszert most nem is vagyok annyira szarul, de rettegek h infarktusom volt. és mi van ha eleve az volt már az elején is csak nem vették észre? EKG volt csak meg vérnyomás mérés. holnap nem tudom hol tudnék ekg-t végeztetni, de ma is nehezen kapam levegőt pl.... :S nagyon félek, rettegek. lehet ez már infarktus volt?
2016. dec. 28. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mar csak bemeseled magadnak. Nekem anyukam a rivotriltol lett ongyilkos, vigyazz vele...
2016. dec. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvonási tünetek, nem infarktus. 1,5 mg rivót nem lehet egy nap alatt letenni, ha már régebb óta szeded.
2016. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le lehet tenni csak nagyon kell akarni. Amit leírtál az az elvonás. Hetekig ez megy utána lassan szűnnek a tünetek. Nekem pont ilyen volt. Rettegve feküdtem az ágyon, attól rettegtem hogyha elalszok meghalok, izzadtam, remegtem és zsibbadt mindenem. A kialvatlanságtól erős fejfájásom volt másnap. Vedeltem a kávét és rettegtem a következő éjszakától. Ki kell tisztulni a szervezetnek. Nekem ebben segítettek a gyógyteák mint írtam. Egyik előnye hogy segíti a gyógyszer kiürülését, valamilyen szinten csökkenti a szorongást így ritkábban jön a roham. A magnézium meg segít helyreállítani az idegrendszerben a gyógyszer okozta károsodást. Mellé egy jó pszichológus. Nálam sem teljes a győzelem de elértem egy olyan állapotot ami nem ront aaz életminőségemen. Nem mindegy hogy havi 3 roham vagy ugyanennyi egy nap alatt.
2017. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, de mi értelme van így, miért nem jó nagyon lassan csökkentve 1 hónap alatt letenni?
2017. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván jobb. Viszont a Rivotril nem csak fizikai függőséget okoz. Aki a csökkentés közben meg tudja állni, hogy csak annyit szedjen amennyit az orvos felírt miközben kívánja a régi mennyiséget annak tényleg jobb. Nálam nem lehetett fokozatosan mert nem tudtam tartani az adagot.
2017. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyha a teljes megvonással járó sokkal rosszabb állapotot el tudtad viselni, akkor a csak csökkentett adaggal járót miért nem ? Ez nem logikus így.
2017. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előnye és hátránya van mind a kettőnek. Én a fokozatos csökkentést is éreztem. Hónapokon át tartó folyamat lett volna amit egszer sem tudtam végig csinálni. Pár nap után visszatértem a régi mennyiséghez. Inkább vállaltam azt, hogy kidobom a fenébe és vállalom hogy szarul leszek de gyorsabban túl leszek rajta. Na de mindenki másképp működik. Ez csak az én tapasztalatom.
2017. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!