Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy érjem el, hogy az agyam...

Hogy érjem el, hogy az agyam pozitívabban működjön?

Figyelt kérdés

Hetek óta rosszul érzem magam, főleg emberek között. Az emésztőrendszerem eléggé nem úgy működik, ahogy kell. Voltam orvosnál és szedek egy csomó gyógyszert. Mégis amikor emberek közé megyek, akkor mintha haldokolnék. Rosszul vagyok, felerősödik minden fájdalmam, a sírás kerülget, rosszul vagyok.

És mindenki azt mondja, hogy csak én tudom magam meggyógyítani, mert a fejemben van a baj. De nekem az nem segít, hogy mindenki azt mondja "legyél pozitív és ne törődj másokkal".

Tehát mit kellene tennem, hogy pozitív irányba változzon a mentális egészségem? Van erre módszer a pszichológuson kívül? Esetleg valami meditáció, jóga vagy bármi, ami segít leküzdeni az agyi/lelki bajomat?


2020. jan. 23. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Transzcendentális meditáció. A hatha jóga is sokat segíthet és nézz, olvass önfejlesztő könyveket és bombázd magad pozitív megerősítő youtube videoval.
2020. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom
2020. jan. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!