Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan hely ahol...

Létezik olyan hely ahol elveszik tőlem a mobilomat és leszoktatnak róla?

Figyelt kérdés

úgy érzem tönkretesz a nonstop social media függőségem. naponta 8-10 órát töltök ezzel.

próbáltam már lemenni vidékre de lassan mindenhol van mobilnet. egy olyan hely kéne ahova bezárnak és elveszik a mobilomat mondjuk 1-2 hétre. de azért nem elmegyógyintézet vagy ilyesmi.

létezik ilyen?

18/L


2020. jan. 26. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Börtön
2020. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szüleid.
2020. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

ez is egy függőség, önmegtartóztatással lehet gyakorolni. zárd el egy dobozba, szekrénybe, a kulcsot meg add oda valakinek.


de nem is kell elrakni, egyszerűen legyen önuralmad.

2020. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Kórház, pszichiátria. Tudom, mert szükségem volt rá. És tényleg segítenek.
2020. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez is függőség. Kérj segítséget.
2020. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerezz be egy butatelefont, az legyen nálad, azon legalább szükség esetén elérhető vagy, az okostelefont meg szedd szét és tedd el valahova, ahol nincs szem előtt. Plusz keress valami hobbit, ami eltereli a figyelmed, olvasás, horgolás, bármi, ami nem monitor előtt zajlik.
2020. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elit célja, hogy mindenki buta lesz az okostelefonoktól,így nincs ilyen hely.
2020. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten erre a célra szerintem körülményes lenne találni, de szívesen beszélgetnék veled erről a problémádról, ugyanis hiába zárod bárhova magad, a mobiltelefon és az internet pont az a dolog, amiről nem lehet úgy leszokni, mint a cigiről, drogokról vagy alkoholról, hogy zéró tolerancia, hiszen kénytelen vagy használni. Tehát csak személyiségfejlődéssel tudsz tenni ellene.
2020. jan. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült lerakni az okostelefont probléma nélkül!
2020. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!