Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt érzem mintha nem lenne én...

Azt érzem mintha nem lenne én érzetem. Ez deperszonalizáció? Mintha nem én lennék aki cselekszik de az sincs meg hogy ki más lenne akkor.

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Franc se tudja hogy kerültem ide ahol vagyok. Valaki elmondaná? Mindenki viccnek hiszi.
2020. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
?
2020. febr. 8. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Bővebben kifejtenéd ,mit érzel,mit nem,mondj el mindent,minél több annál jobban tudunk választ írni.
2020. febr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csinálok valamit és nincs meg az én érzetem hozzá.Mintha kivülről nézném mit csinálok.
2020. febr. 9. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Tehát olyasmi érzés ,mintha te egy kamerán látnád mondjuk egy fejkamera segítségével amit csinálsz és olyan,mintha minden magától történne,az összes mozgás függetlenül tőled? Érzed hogy ott vagy ,de mintha magától menne?
2020. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából azt se érzem hogy itt lennék de igen mintha tőlem függetlenül történne.
2020. febr. 10. 15:10
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez dp lenne?
2020. febr. 10. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztm igen. Ez az. Jo szar erzes. Jobban vagy remelem azota..!:)
2020. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!