Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki lelkileg fáradt/ ki...

Ha valaki lelkileg fáradt/ ki van merülve, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Napok óta hulla vagyok.Hiába alszom 10 órákat.Ez által az órákon is alig tudok figyelni,semmi energiám.Lelkileg hulla vagyok.Valaki esetleg tudja mit kéne tegyek, hogy ez változzon?

2020. febr. 9. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet és sportolj
2020. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Én már évek óta vagyok kimerülve lelkileg... :D
2020. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

A témakör kicsit félrement szerintem.

Aludj csak 8 órát okosok szerint a sok alvás se jó.

Szedj actival energiát nekem fizikai munkához bevált,egyél több gyümölcsöt.

De az a rossz hír ha így suli mellett fáradékony vagy akkor mi lesz ha napi 8-12 órát kell dolgoznod lesz évi 20 nap szabid amit be kell.osztani. Orvoshoz is menj el, mert ez nem normális lehet vmi vitamin hianyod van.

Ha bulizol 7végén akkor egy ideig hanyagold, pihend ki magad. De az actival energia tabit próbáld ki

2020. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Az orvos az jó ötlet.

Nem szoktam bulizni járni, valahogy nem vonz.

2020. febr. 9. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Lehet csak ilyen " tavaszi fáradtság" is. Főleg ha csak a napokban jött ki. Próbáld ki azt a vitamin tablettát amit írtam szerintem azzal helyre jössz.
2020. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3 hagyj már egy kamaszt (?) a napi 8 órás munkával meg a szabival. Egyébként ha mondjuk gimnazista akkor bőven dolgozik annyit.

Kérdező, jó lenne tudni hány éves vagy. Ha 15 körül akkor teljesen normális a fáradtság - életkori sajátosság. Meg lehet sima tavaszi fáradtság is. Ha nem ezek, akkor lehet vashiány is. Tipikus tünete a fáradékonyság, gyengeség. Csináltass dokival egy labort, abból kiderül. És szólj a szüleidnek. Mégiscsak ők tudnak legjobban segíteni.

2020. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Földsugárzásban lehet az ágyad.
2020. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gimnazista vagyok,16 éves.Köszönöm mindenki válaszát, nagyon segítőkészek vagytok! 😊
2020. febr. 10. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen éltem a fénykorom, nem volt elég 24 óra mindenre amit akartam, pörögtem ezerrel, sose éreztem magam fáradtnak. Több mint 10 év elteltével már más a helyzet, vissza is sírom át akkori énem.


Érdemes lenne átgondolni a dolgaid: szereted amiket csinálsz? Minden rendben az életedben? Mitől fáradtál el ennyire?


Próbáld megkeresni az okokat, ha lelkileg azt érzed rendben vagy, érdemes elmenni dokihoz.

2020. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
59%

Sziaaaa:)

Szerintem csak túlalszod magad, próbálj meg 7-8 órákat aludni.Szellőztesd ki a szobádat, hátha akkor felfrissül. Keress inspirációt pl. a Youtubon, Pinteresten, rengeteg ötletet találsz. Ajánlom a gardrób-átrendezéshez (végülis mindjárt itt a nyár🎉🎉) Viszkok Fruzsi videóit. Majd kíváncsi vagyok melyik vált be

2020. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!