Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor fogok végre látni...

Mikor fogok végre látni emberi arcokat?

Figyelt kérdés
Iagzából nagyon rég óta fent áll a probléma régebben írtam egy könyvet és volt olyan hogy beleírtama könyvbe és kitöröltem és ugyanazokat áttéltem mint aki felvágná az ereit haláraszurkodnák olyan hidegségérzet öntött el es eltűntek a facebokról képek és személyiség mint ha ha durvább szakszát vette volan fel tehát a könyv az eredet lap bélyeg címer amin éllünk a föld és azon belül pedig alp amin lehet jászani arra írtam és mint ha az eltűnt volan plsuzban ugynazokat áttéltem mint önygilkosok és ugyanazokat mint gyilkosok mert hosszú ideig néztem egy képet és halgattam őrült modra a növekedési hormont és néztem két haveromat és akkor még nem tudtam hogy a tudatot átlehet vinni egy képbe és kimondtam növekedési hormon máris itt volt haverom példa rá halgat valki valmit és egy képbe átviszia tudatot utánna ugyanazokat áttéltem mint gyilkosok mert ugye bolygattama holtakat és amon goethez imátkoztam és ugynazokat áttéltem mint a gyilkosok bent teplomba vittem jézus krisztus keresztjét és az a anyomor ami ott volt az lehetlen utánna felvideoztam facebokra tudat működik tovább a halál után és nem volt ott látta mikor kiadtam kezemből ugyanazokat áttéltem mint aki magát és belértve egész szülőket a telepatikus mezőt semmisítette volan meg még csoda hogy tudok írni igen mint ha itt sem lennék nem ebbena dimenzioban mint ha elköltözött volan a testem egy másik helyre hogyan tovább miképp??

2020. febr. 10. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszereket ugye szeded rendesen?
2020. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jah szedem csak agoysgzer nem megldás ugyanis amíg nem szedtem a gyosgzereket legalább edztem gyosgzer csak biznisz az álmank zsebe dagasztodik vele semmi másra nem jó de mikor fogok látni emberi arcokat mikor fogok viszajutnia a tulvilágra abba a dimenzioba abba létformába kerülni amibe kellen lennem kijutni ebből pokolszerű világból kimenni ebből álomvilágból ??
2020. febr. 10. 18:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. A mondat végi írásjeleket nem ismered hírből sem? Jobbulást kívánok.
2020. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát jah de mikor fogok látni emberi arcokat nem látok képen mint ha a személyiségünk durvább szakszát látnám tehát ez a színpad árnyéka lenne szeméilység id (iD) részét látnám magam előtt miért van ez minbt árnyék eréosödött volna fel mi ez ???
2020. febr. 10. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondatot nagybetűvel kezdünk. A végén pont van, vagy kérdőjel esetleg felkiáltójel. Tagmondatok közé vesszőt rakunk.
2020. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösz de nem kel kioktatni itt nem azon van hansuly hogy tudok e írni magyarul vagy sem
2020. febr. 10. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt már sok kérdésednél megtárgyaltuk. Nem tudok mást mondani itt sem.
2020. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát jah
2020. febr. 11. 17:41
 9/10 robi1980 ***** válasza:
Aki ezt a kérdést VÉGIGolvassa és megpróbál rá releváns választ adni, na az is forduljon dokihoz...! :D :D D
2020. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem értem miért ?
2020. márc. 9. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!