Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségnél tapasztalt...

Edi14 kérdése:

Pánikbetegségnél tapasztalt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok. Egy ideje már nem szedtem az orvos által kiírt gyógyszereimet (Britellix, Frontin). Pár napja újra elkezdtem szedni. Lehetséges, hogy a gyógyszer újbóli szedése kezdetben felerősíti a betegség tüneteit?

2020. febr. 13. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
A gyógyszer kihagyása fokozza a tüneteket, de ez csúszhat akár 2-4 napot is. Magyarul, ha hétfőn nem vetted be a gyógyszereidet, de szerdán igen, akkor ha szerdán szarul vagy, az nem a gyógyszer bevétele miatt van, hanem a 2 nap kihagyás miatt.
2020. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs,félreérthetően fogalmaztam,már kb. 1 éve nem szedtem a brintellixet mert jobban éreztem magam.
2020. febr. 13. 12:55
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan hogy pánik beteg! Olyan van, hogy emlékszem a trauma részleteire, mert flashback van. Illat, hely, érzelem, kép, arc...bármi, ami emlékeztet a múltbéli traumára, az okozza a rossz érzést. Te dühös vagy, ezt valaki neked okozta, aki elfojtotta benned a jogos dühöt, ezt te most egy flashbackre ugyanúgy elfojtod...ez a pánik.
2020. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3-as félrebeszél.

Mennyi ideig szedted? Ezeket évekig kell, nem akkor kell abbahagyni, amikor már jól vagy tőle. És még így is gyakori, hogy a letétel után előbb-utóbb, bár általában enyhébb formában, de visszatér.

2020. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kb.2 évig szedtem,nagyon erős formában tért vissza.
2020. febr. 14. 08:27
 6/10 anonim ***** válasza:
4# szedjed csak a szar "gyógyszereidet" örökre így maradsz, ja nem, rosszabb lesz, mert a mérgeid nélkül létezni sem fogsz tudni ...a mellékhatások szép lassan tönkre teszik a maradék agyadat ès a szerveidet végül, de nem utolsó sorban gyógyszerfüggő leszel. További sok sikert.
2020. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó történet hallgass meg kérdező, és okos vagy ha nem szeded a drogokat!

[link]

2020. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ankap1975 ***** válasza:
Nyugodtan szedd a gyógyszereket, de közben csináld a terápiát is, javíts az életminőségeden. A kettő együtt hatásos. A terápia tudja biztosítani, hogy miután leteszed a gyógyszereket, ne ess vissza. De még ha vissza is esnél, gyorsabban kijössz belőle, mert már tapasztaltabb leszel.
2020. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os

Évek óta szedem, 100%-os vagyok és semmilyen mellékhatása nincs nálam.

2020. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is panikbeteg voltam és ki gyogyultam gyógyszer nélkül, bár eleinte én is szedtem egy hétig de én nagyon rosszul voltam tőle, teljes életmód váltás a gyógynódja, a gyógyszer csak el nyomja a tüneteket és nem fogja meg szüntetni!
2020. febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!