Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ezekkel a tünetekk...

Szerintetek ezekkel a tünetekkel érdemes lenne orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

A tesómmal mostanában nagyon fura dolgok történnek. Pár hete egyik nap hazament munkából, kidőlt egy kicsit, elaludt. Én közben felhívtam, nem tudtam h épp pihen. Amikor felvette a telefont, elég furcsán beszélt, más hangsúllyal, mint általában. Teljesen összefüggéstelen dolgokat hadovált, amikor pedig rákérdeztem h pontosan miről beszél akkor kvázi ordibálni kezdett, és elküldött a f***ba. Mikor másnap kérdőre vontam, hogy mi volt ez, nem emlékezett semmire, arra sem h beszéltünk, azt hitte csak szívatom.

Pár napja megint szinte ugyanez volt. Bealudt otthon délután, hívtam, és ismét értelmetlen dolgokat mondott, majd veszekedett velem, amiért nem értem, és nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez, a b***meg volt kb. a legszebb szó benne. Azonban most rögzítettem a beszélgetést, másnap pedig elmentem hozzá és lejátszottam neki.

Látszott rajta, hogy teljesen ledöbbent, megint nem emlékezett semmire, meg is ijedt, mikor hallotta saját magát h milyen furcsa hangon és miket mondott.

Szerintetek aggódia kéne emiatt, érdemes lenne felkeresni egy orvost? Egyáltalán milyen irányba érdemes elindulni? Pszichológus, pszichiáter? Ez valami mentális betegség lehet?



2020. febr. 13. 12:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én érdeklődnék a megfelelő helyen, itt:


[link]

2020. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!