Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan történhet meg ilyen?

Hogyan történhet meg ilyen?

Figyelt kérdés
Régebben volt olyan ,hogy írtam egy könyvet és amikor beleírtam ugyanzaokt átéltem mint akiket halálra szurkálnának hogyan lehet beleírtam valmit és amikor kitörölotem hirtelen hidegség érzés öntöt el és a facebokról a képek is kitörlődtek eltűntek mint ha valmi beszippantotta volan őket emberek eggyáltalán honnan tujdátok hogy nincs halál után élet vagy az öngyilkosokkal mi történik??? Lélek tudat isten ilyenek dimenzió vagy életformák szvérák senkinek sem rémlenek ?
2020. febr. 18. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Garat a magyar és külföldi hírek szerint a jövő héten már csak a tapasztalatlanság miatti az új kormány nem tudom mit mondjak neki a magyar és külföldi szállás mérete a kérdező az első nap alatt meg lehet csinálni egy kicsit az új típusú és nem a te is a pénzt az első nap után a magyar nyelvű kaja hun utána frusztrálna erre.
2020. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogyan történhet meg ilyen?

Régebben volt olyan ,hogy írtam egy könyvet és amikor beleírtam ugyanazokat

Hogyan történhet meg ilyen?

Régebben volt olyan ,hogy írtam egy könyvet és amikor beleírtamhogyan lehet beleírtam valmit és amikor kitörölotem hirtelen hidegség érzés öntöt el és a facebokról a képek is kitörlődtek eltűntek mint ha valmi beszippantotta volna eggyáltalán honnan tujdátok hogy nincs halál után élet vagy az öngyilkosokkal mi történik??? Lélek tudat isten ilyenek dimenzió vagy életformák szvérák senkinek sem rémlenek ?

2020. febr. 18. 22:29
 3/7 A kérdező kommentje:
ugynazokat áttéltem mint akik et halálra szurkálnak az kimaradt
2020. febr. 18. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert. Komolyan.
2020. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
járok pszihiáterhez de megmondom őszintén nem segítt inkább egy pszihologus segítene pszihiáter csak gyoyszereket tud felírni az meg egy hatalmas nagy biznisz megmondom őszintén volt olyan hogy otthon sem mertem magam maradni féltem magam otthon mindetől utcára se nagyon merek kijárni féllek mindentől
2020. febr. 18. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor irány a pszichológus, ez így nem állapot, neked is rossz, külső szemlélőként pedig teljesen szürreális és összefüggéstelen, amit írsz, egyértelműen tévképzeteid vannak. A pszichiáter mondott valamit? Skizoaffektív zavar vagy hasonló?
2020. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a pszihiáter csak gyoygszereket tud adni semmi másra nem való már megbántam hogy oda elmenetem igazából pszihologusra lenne szügség mert pszihiáternek csak biznisz ez az egész az emberek egészégével csak színdarabot tudnak játszani másra nem valók
2020. febr. 19. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!