Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszans szedese...

Antidepresszans szedese mellett dohanyoztok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ferjem igen.

Eleg butanak is tartom emiatt. Ot nagyon porgeti a nikotin es melle kavezik is.

Ha csak kavet iszik nem tud annyira felporogni. A nikotintol azonban a kozponti idegrendszere olyan lesz, mintha felturboztak volna. Az antidepresszans gyogyijat igy pont kiuti.

Es mivel o allitja nem dohanyzik mar, onnan szoktam tudni, hogy de igen, hogy ha valoban nem dohanyzik, akkor az antidepresszanskent szedett gyogyszerkomboja szinte letompitja. Amolyan atlagos hetkoznapi faradt emberke lesz nap vegere. Ha ragyujt, akkor este porog, fel van spannolva es azt se tudja mihez nyuljon. Regen amikor folyamatosan es sokat dohanyzott is ilyen volt. Amikor leszokott, akkor a gyogyszer adagjat csokkentette veletlen es akkor eleg aktiv tudott maradni.


Szoval nem tudom neked mit kell szedned, de nyugodtan teszteld le cigivel vagy nelkule. H z orvos nem javasolt dohanyzast, akkor azert jo lenne leszoknod.

2020. febr. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azonnal letettem a cigit.
2020. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
még jó, akkor csak idegbetegebb lennék, mint voltam.
2021. máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!