Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne szenvedjek...

Mit tegyek, hogy ne szenvedjek? 20/f

Figyelt kérdés
Húsz éves vagyok az egész életem utálom. Depressziós, személyiségzavaros, voltam pszichológusnál,pszichiáternél, egyik sem tudott segíteni, még a gyógyszeres kezelés sem, beakart fektetni a pszichiátriára a pszicháterem, azt viszont már nem szerettem volna mert ott csak leszedálják az embert (én csak ezt hallottam javítsatok ki ha tévedek). Minden napot szenvedésként élek meg nem tudok felkel, elaludni is csak nehezen, úgy érzem az egész életem egy nagy..., nem tudok igy tanulni se jegyeim rosszak, szüleim is mindig csak kiabálnak rám, nincs senki aki szeret, barátnőm az egyszer nem volt még, barátaimmal azért jól elvagyok elhülyülök, de más szeretetet sehonnan nem kapok, vagy hogy legalább egy lány lett volna az életembe, nem is tudtam megismerni egyet sem mert mérnöki suliba járok szóval fiú iskola, mostanába rászoktam a cigire pedig soha nem akartam rágyújtani, amit inkább szüleimnek nem is mondok mert pár hónapig megint nem szólnának hozzám, egyszerűen nem érzem, hogy bárki is szeretne minden este sirva alszom el, volt már öngyilkossági kisérletem is mikor szüleim bántottak és előttük vágtam el az erem, akkor ők vittek el kórházba és ott elláttak meg mehettem újra pszicháterhez, egyszerűen semmi nem boldogít semmihez nincs erőm semmibe nem lelem örömöm, muszáj leszek elbúcsúzni az életemtől mert nem akarok tovább szenvedni, ha valakinek van valami ötlete bármire nyitott vagyok mert már úgy érzem ez sehogy se lesz jobb, bocsi ha hosszúra sikerült de ezt még ennyibe is kevés elmondani nem hogy pár sorba és köszi ha szántál rám egy kis időt és ezt végig olvastad : )

2020. febr. 24. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

" ott csak leszedálják az embert (én csak ezt hallottam javítsatok ki ha tévedek)"


Kijavítalak, tévedsz!

2020. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki a paleo táplálkozást.
2020. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne utasítsd el a pszichiátriai osztályon történő kezelést, ott majd beállítják a gyógyszereidet és jobban fogod érezni magad. Szerintem a jelen helyzetedben ez az egyetlen esélyed rendezni az életedet.
2020. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A pszichiátria valóban segíthet. Illetve szívesen beszélgetek veled privátban ha szeretnéd.
2020. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Veled egy idős vagyok és hasonló cipőben járunk. Az én mindennapjaim is nagyon nehezen telnek nem találok munkát hiába tettem le egy szakmát, 1 igaz barátom van de ő is messze lakik tőlem szóval csak telefonon tudunk beszélni. Teljesen átérzem a helyzeted csak annyi, hogy én nem az öngyilkosságon gondolkodom hanem a probléma megoldásán. Ha szeretnék írj privát üzenetet és beszélhetünk.

2020. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. vagyok, persze nem ennyi a probléma de azt majd privátban szeretném kifejteni.
2020. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!