Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhatja nálam ezt a...

Mi okozhatja nálam ezt a "személyiségváltakozást"?

Figyelt kérdés
Ha kipihent vagyok, eszek eleget semmi bajom, de amint nem ettem semmit mondjuk 10-12 órája, vagy elérem az ébrenlétem 18-20. Óráját, egy fél óra alatt "más leszek". Magamon nagyon nagyon észrevettem, és naná, hogy a környezetem is. Nagyon szarkasztikus leszek, humorral fűszerezve, de "komoly" szándékkal sértegetem az ismerőseim és családom (viccnek hangzik, de igaz dolgokat mondok nekik, volt mar akinek leesett a tantusz), mindenből gátlástalanul viccet csinálok, az együttérzésemet addig zsebre teszem, magyarán egy "gátlástalan-életvidám-k*csög" leszek vagy én nem tudom. SOHA nem volt még ilyen, kb két hete meg. Nagyon élvezem mikor ilyen paraszt vagyok, de szerintem ez nincs rendjén.

2020. márc. 1. 22:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Az égvilágon semmi nem változott az életemben egyébként ezen kívül. Nwm ismerem az okát, jól jönne egy-két tipp
2020. márc. 1. 22:44
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem jól fogalmaztam. Mint Joker egy könnyedebb változata. Vagy pl deadpool vagy mit tudom én. Egyikre sem hasonlít, de kb olyan.
2020. márc. 1. 22:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyikre sem hasonlít igazán*
2020. márc. 1. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!